Muzeum Powstania Warszawskiego w Warszawie

i

Autor: Urząd Miasta Stołecznego Warszawy Muzeum Powstania Warszawskiego w Warszawie

kultura

Te muzea w Warszawie zwiedzisz za darmo! Sprawdź, kiedy nie trzeba płacić za bilet

2024-02-06 14:35

W Warszawie znajduje się mnóstwo muzeów, teatrów, galerii sztuki i wiele innych obiektów kultury. Bilety wstępu mogą kosztować od kilku do nawet kilkudziesięciu złotych. Nie każdy może pozwolić sobie na taki wydatek, zwłaszcza jeśli zamierza wybrać się do muzeum całą rodziną. Są jednak dni, kiedy wybrane muzea możemy zwiedzić za darmo.

Muzeum w Warszawie za darmo

Na liście placówek, które są otwarte dla zwiedzających bezpłatnie, znajduje się kilkadziesiąt miejsc. Za darmo możemy zwiedzać w każdy dzień tygodnia - od poniedziałku do piątku, ale także w weekendy. To nie tylko tak popularne adresy jak Muzeum Powstania Warszawskiego czy Zamek Królewski, ale także Centrum Pieniądza czy Muzeum Legii!

Takich miejsc na kulturowej mapie Warszawy jest sporo. Wystarczy dobrze poszukać. Jeśli jednak nie macie na to czasu - my zrobiliśmy to za Was! Zobacz galerię! 

Przed wizytą w wymienionych obiektach warto odwiedzić też stronę internetową danej placówki. Muzea mogą być chwilowo nieczynne, a dni darmowego zwiedzania mogą się zmienić. Należy też pamiętać, że darmowe zwiedzanie czasami obejmuje jedynie część obiektu, np. wystawy stałe.

DESERY BEZ CUKRU, GRZECHY KIEROWCÓW, JEREMY SOCHAN, MANESKIN - ESKA XD #056

Co wiesz o Warszawie, jak dobrze znasz stolicę Polski?

Pytanie 1 z 15
Okęcie jako lotnisko wojskowe działa od roku 1931, a cywilne od roku 1934. Gdzie wcześniej było warszawskie lotnisko?