Ten lot do Egiptu przejdzie do historii!  Zdjęcie załogi stało się hitem internetu!

i

Autor: Canva.com / https://www.facebook.com/enterair/ Zdjęcie poglądowe

Ten lot do Egiptu przejdzie do historii! Zdjęcie załogi stało się hitem internetu!

2022-03-29 12:29

Przełomowy lot w historii lotnictwa. Zdjęcie załogi stało się hitem internetu! Taki dzień, jak 24 marca, nie zdarza się często w lotnictwie, a w Enter Air taki lot był pierwszym. Siedmioosobowa załoga, która zadbała o pasażerów w całości składała się z kobiet! Zdjęcie już jest hitem w sieci!

Taki dzień, jak wczorajszy, nie zdarza się często w lotnictwie. W Enter Air taki lot był pierwszym, kiedy to rejs wykonała siedmioosobowa damska Załoga pod dowództwem kpt. Katarzyny Kapitan - czytamy na Facebooku linii lotniczej Enter Air. Ten niezwykły rejs odbywał się 24 marca na trasie Warszawa - Hurghada oraz na trasie powrotnej. Przez zaledwie kilka dni post polubiło już ponad 3 tysiące osób. Jak z rękawa sypią się również pochwały dla pań od internautów.

- Super dziewczyny, gratulacje dla całej załogi niech uśmiech zostaje na Waszych usteczkach.

- Udostępniam u siebie, bo to bardzo fajna sprawa. Na kolei wiele osób nadal dziwi się widząc panie za sterami pociągów.

- Rewelacja! Ależ bym poleciała gdzieś samolotem z takim zespołem!

Przełomowy lot w historii - załoga

Cały wpis na Facebooku możecie zobaczyć poniżej. Zgodnie z ustaniami portalu "Rynek lotniczy", oprócz kpt. Katarzyny Kapitan, w skład załogi wchodziły: pierwsza oficer Magdalena Tubylewicz i załoga szefowej pokładu Zuzanny Pniewskiej w składzie: Karolina, Katarzyna, Zuzanna i Aleksandra.

Jak wygląda pomoc na granicy? (Medyka)

Quiz. Skąd pochodzi to danie?

Pytanie 1 z 20
Pampuchy to kluski drożdżowe z kuchni