wypadek

i

Autor: Facebook / Policja Przasnysz

Wypadek

Tragiczny wypadek na drodze. Nie żyje kierowca, pasażer trafił do szpitala

2024-02-15 15:20

15 lutego, w godzinach porannych na dk 57 w pow. przasnyskim (Mazowieckie) doszło do tragicznego wypadku. Zginął w nim 39-letni kierowca, a jego pasażer trafił do szpitala. Jak przekazała mł. asp. Ilona Cichocka, kierujący osobówką, chcąc uniknąć zderzenia ze skręcającym na parking samochodem ciężarowym, zderzył się z inną ciężarówką.

Tragiczny wypadek w woj. mazowieckim

Wypadek wydarzył się ok. godz. 6:30, w okolicach Przasnysza. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, wszystko zaczęło się od tego, że jadący od strony Przasnysza w kierunku Szczytna 57-letni kierowca ciężarowego mercedesa skręcał w lewo na parking.

- Wówczas jadący w stronę Przasnysza kierowca osobowego saaba, chcąc uniknąć zderzenia, zjechał na lewy pas jezdni, po czym uderzył w zmierzający w kierunku Szczytna samochód ciężarowy marki DAF - powiedziała rzeczniczka miejscowej policji.

W wyniku wypadku śmierć poniósł kierujący osobówką 39-letni mieszkaniec pow. przasnyskiego, a jego 46-letni pasażer z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Przez jakiś czas trasa była całkowicie zablokowana. Wyjaśnieniem okoliczności wypadku zajęła się policja pod nadzorem prokuratora.

Kradzież monet z PRL w Warszawie - zobacz zdjęcia:

Policyjny pościg na Pomorzu. Kierowca volkswagena miał mnóstwo na sumieniu