Wypadek na Puławskiej

i

Autor: Screenshot/Facebook/Miejski Reporter

Tragiczny wypadek na Puławskiej. Karetka zderzyła się z samochodami, jedna osoba nie żyje

2023-02-03 17:44

Drastyczny wypadek na ul. Puławskiej na wysokości ul. Mysikrólika. Karetka zderzyła się z dwoma samochodami osobowymi. Na jezdni trwała reanimacja kierowcy jednej z rozbitych osobówek. W miejscu tym lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Tragedia w Warszawie. Ulica Puławska na wysokości ulicy Mysikrólika została zupełnie zablokowana po wypadku karetki i dwóch samochodów osobowych.

Czytaj także: W piątek atak zimy w stolicy! Ratusz wydał komunikat, spadnie dużo śniegu

Tragiczny wypadek na Puławskiej

Jedna osoba była reanimowana była na miejscu zdarzenia, następnie karetką została przewieziona do szpitala. Z powodu tego dramatu lądował nawet śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

- Po godz. 13 doszło do zderzenia trzech pojazdów: karetki pogotowia, renaulta i fiata. Kierowca renaulta był reanimowany i został przetransportowany do szpitala. W tej chwili przy ul. Puławskiej są bardzo duże utrudnienia. Na miejscu pracują policjanci, lądował śmigłowiec LPR  - poinformowała Magdalena Wersocka ze stołecznej policji.

Policjantka przekazała, że kierowcy zostali sprawdzeni pod kątem trzeźwości i byli trzeźwi. Z powodu dramatu autobusy komunikacji miejskiej zostały skierowane na objazdy.

Silne utrudnienia w miejscu wypadku

- Z powodu zablokowanego przejazdu w rejonie ulic Puławska/Mysikrólika - Piaseczno trwają utrudnienia w kursowaniu linii 709, 727, 739. Możliwe opóźnienia kursów oraz skierowanie linii na trasy objazdowe - poinformował Zarząd Transportu Miejskiego.

W rejonie wypadku stworzyły się gigantyczne korki i utrudnienia.

Śmierć kierowcy Renault

Niestety, uczestniczący w wypadku kierowca Renault zmarł po przewiezieniu do szpitala. Mężczyzna miał 82 lata, a jego śmierć potwierdziła podkom. Małgorzata Wersocka ze stołecznej policji.

Współczujemy rodzinie ofiary.

M jak miłość. Andrzej będzie miał wypadek na Ukrainie! Magda usłyszy od Zduńskich straszne wieści