baner torba

i

Autor: Teatr Narodowy

Ulubione spektakle zawsze "pod ręką". Eko-torby Teatru Narodowego!

2021-02-11 14:06

Drugie życie spektakli Teatru Narodowego- w teatralnej księgami można kupić torby zrobione z banerów z repertuarem czy zdjęć z przedstawień. Chodzi o to, by widzowie mogli być zawsze blisko teatru a przy okazji, działać w stylu zero waste.

Nauka jazdy na rolkach w domu | ESKA XD - Fit vlog #16

Jaki sport powinieneś zacząć uprawiać wiosną?

Pytanie 1 z 7
W wolnym czasie lubisz...

Spektakle Teatru Narodowego- zawsze pod ręką!

Banery z repertuarem oraz plakaty z fragmentami zdjęć z przedstawień zostały przerobione na torby i saszetki.

"Ta idea zero waste czy upcyclingu, czyli ponownego wykorzystania materiałów które z punktu widzenia działalności teatru są już nieaktualne, towarzyszyła nam przy realizowaniu tego projektu. Zależy nam żeby Teatr Narodowy towarzyszył widzom w dniu codziennym" - mówi Anna Pękala z Działu Promocji Teatru Narodowego.

Do wyboru są między innymi: torby na zakupy, na plażę czy tzw. "nerki". Co ważne, nie ma dwóch takich samych egzemplarzy, a wchodząc na stronę księgarni Teatru Narodowego, możemy wybrać jaki wzór chcemy mieć na własność.

"Na tych torbach znajdują się nasi reżyserzy, tytuły naszych spektakli, tytuły naszych premier. Na jednej z serii znajduje się cały repertuar. Bo nasze repertuary miesięczne drukowaliśmy na takich płachtach i torby właśnie z tego materiału będzie można kupić" - dodaje Pękala.

Torby wyprzedają się na pniu, a pomysłodawcy zapewniają, że to jeszcze nie jest ich ostatnie słowo- w planach jest stworzenie między innymi, teatralnych plecaków.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!