Warsaw Comic Con

i

Autor: YouTube Ptak Warsaw Expo Warsaw Comic Con

Warsaw Comic Con: NOWA DATA, GWIAZDY, BILETY - fani czekają na największy polski festiwal popkultury

2021-05-17 14:16

Warsaw Comic Con to największy festiwal popkultury w Polsce! Z powodu pandemii koronawirusa, data organizacji jego kolejnej edycji musiała zostać przeniesiona. Kiedy odbędzie się Warsaw Comic Con i jakie gwiazdy zostały zaproszone? Dowiecie się tego z naszego artykułu.

Warsaw Comic Con to święto wszystkich fanów komiksów i szeroko pojętej popkultury. Podczas tego wydarzenia w jednym miejscu pojawiają się wielbiciele kultowych filmów i seriali, autorzy i czytelnicy komiksów, twórcy cosplay oraz znane gwiazdy. Niestety z powodu pandemii COVID-19 kolejne edycje Warsaw Comic Con nie mogły się odbyć. Ostatni raz festiwal komiksu i popkultury odbył się w 2019 roku w halach Ptak Warsaw Expo. Fani czekają więc na każde ogłoszenie dotyczące organizowania konwentu. Niedawno ustalono nową datę wydarzenia. Znany jest już wstępny termin, miejsce i zaproszone gwiazdy popkultury. Warto już teraz dowiedzieć się, kiedy jest Warsaw Comic Con i poznać wszystkie najważniejsze informacje na ten tema.

Piorun uderzył w drzewo na placu miejskim! Groza w centrum miasta

Warsaw Comic Con VI - data i miejsce wydarzenia

Kolejna edycja Warsaw Comic Con również musiała zostać przeniesiona z powodu obostrzeń sanitarnych związanych z pandemią COVID-19. Organizatorzy postanowili, że VI edycja największego festiwalu popkultury w Polsce odbędzie się wiosną 2022. Konwent znów zagości w Ptak Warsaw Expo.

Gwiazdy Warsaw Comic Con - kogo spotkają fani popkultury?

Warsaw Comic Con 2022 da niepowtarzalną okazję do spotkania z największymi gwiazdami popkultury. Wiadomo już, że chęć udziału potwierdzili wszyscy zaproszeni na imprezę jeszcze w 2020 roku. Zobaczcie, kto pojawi się podczas konwentu:

  • Ed Westwick
  • Skeet Ulrich
  • Robin Lord Taylor
  • Lindsey Morgan
  • Richard Harmon
  • Lee Majdoub
  • Gregg Sulkin
  • Anna Shaffer

Christopher Lloyd na Warsaw Comic Con?

Bardzo możliwe, że lista gwiazd zostanie uzupełniona o kolejne nazwiska. Czy znajdzie się na niej Christopher Lloyd znany z roli dr. Emmetta Browna w filmie "Powrót do przyszłości"? Tego chcą fani aktora, którzy już w 2021 stworzyli na Facebooku wydarzenie, gdzie możemy przeczytać:

Jako, że w kupie siła, postanowiłem założyć to wydarzenie i pokazać organizatorom Warsaw Comic Conu, ile osób chciałoby spotkać na tym konwencie aktora Christophera Lloyda. Wielu polskich fanów "Powrotu do przyszłości", marzy aby spotkać Doktora Emmetta Browna na żywo. Ten legendarny aktor był już w Niemczech, w Rosji, a nawet na Ukrainie. Dlaczego więc nie ściągnąć go do nas - do Polski? Christopher Lloyd znany m.in. z trylogii "Powrót do przyszłości", ale i "Rodziny Addamsów" i wielu wielu innych kinowych i telewizyjnych hitów, ma już na karku 82 lata, tak więc szansa na osobiste spotkanie go, maleje z roku na rok. Drodzy organizatorzy Warsaw Comic Con! Pomóżcie nam spełnić nasze marzenie! Zaproście Christophera Lloyda na VI edycję warszawskiego konwentu. PROSIMY!

Warsaw Comic Con 2022 - bilety

Wstęp na Warsaw Comic Con jest biletowany. Wejściówki w cenach od 90 do 400 zł. znaleźć można na stronie organizatora.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!