Warszawa pomoże w walce z depresją! Organizuje bezpłatne webinaria dla rodziców

i

Autor: Pixabay Warszawa pomoże w walce z depresją! Organizuje bezpłatne webinaria dla rodziców

Warszawa pomoże w walce z depresją! Organizuje bezpłatne webinaria dla rodziców

2021-05-04 12:32

Zamknięte szkoły, pandemia i problemy XXI wieku - to coraz częstsze przyczyny problemów psychicznych u dzieci i młodzieży. Dlatego Warszawa chce pomóc rodzicom i organizuje cykl webinariów nt. depresji. Do udziału w warsztatach zachęca rodziców z całej Polski. Wystarczy komputer, Internet i chwila wolnego.

Webinaria dla rodziców nt. depresji

Warszawa chce pomóc rodzicom i organizuje cykl webinariów nt. depresji. Jak mówi Arkadiusz Walczak z Warszawskiego Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń to już druga edycja spotkań, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Sonda
Czy biegasz podczas epidemii koronawirusa?

- Zapraszamy przede wszystkim rodziców, natomiast w tych pierwszych webinariach też bardzo licznie brali udział także nauczyciele. Wiemy też, że słuchali ich nie raz też sami uczniowie i uczennice. Nie ma ograniczenia wiekowego - mówi Arkadiusz Walczak.

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Webinaria dla rodziców - czego można się dowiedzieć?

Uczestnicy webinariów dowiedzą się m.in.:

  • jak motywować dzieci,
  • jak oglądać z nimi filmy,
  • a także jak być lepszym dla siebie i innych.

- Informacja wraz z linkiem znajduje się na naszym Facebooku, czyli na stronie Warszawskiego Centrum Innowacji. Informacja na ten temat znalazła się też w mediach społecznościowych prezydenta Rafała Trzaskowskiego, a także na stronach Warszawskiego Biura Edukacji - dodaje Arkadiusz Walczak.

Webinaria dla rodziców potrwają do 11 maja.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!