Pilne!

i

Autor: Radio Eska

WARSZAWA: pożar samochodu przy placu Starynkiewicza - co się stało?

2021-05-12 11:00

We wtorek po południu w rejonie placu Starynkiewicza w Warszawie doszło do zapalenia się samochodu. Na miejscu znalazła się straż pożarna. Ruch na al. Jerozolimskich został częściowo wstrzymany. Z naszego aktualizowanego artykułu poznacie więcej szczegółów.

Samochód spłonął przy placu Starynkiewicza

POŻAR SAMOCHODU przy placu Starynkiewicza w Warszawie! Takie informacje spływają do naszej redakcji. Z doniesień wynika, że we wtorek około południa na wysokości placu Starynkiewicza doszło do zapalenia się samochodu osobowego. Wiadomo, że na miejscu pojawił się zastęp straży pożarnej, który przystąpił do gaszenia płonącego auta. Ogień udało się opanować. Na czas akcji został częściowo wstrzymany ruch na al. Jerozolimskich. Nie wiadomo, co było przyczyną wybuchu pożaru samochodu na placu Starynkiewicza. Z medialnych doniesień wynika jednak, że w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Jeśli uzyskamy więcej informacji, zaktualizujemy materiał.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Śmieci zalewają Warszawę

AKTUALIZACJA - utrudnienia w ruchu po pożarze samochodu

12:50 - Z relacji naszej reporterki dowiadujemy się, że do pożaru samochodu doszło przy skrzyżowaniu ulic al. jerozolimskie, pl. Starynkiewicza i Żelazna. Nie działa sygnalizacja świetlna, a to powoduje utrudnienia w ruchu. Kierowcom radzimy omijać to miejsce.

Aktualizacja - dzień po pożarze światła wciąż nie działają

11:00 - Po wczorajszym pożarze samochodu przy skrzyżowaniu ulic al. jerozolimskie, pl. Starynkiewicza i Żelazna wciąż nie działa sygnalizacja świetlna. Kierowcy powinni uważać na tworzące się tam zatory.