Rodzina

i

Autor: pixabay.com Rodzina

Warszawskie Dni Rodzinne już w ten weekend! Nie zabraknie atrakcji

2021-09-09 15:35

Po pandemicznej przerwie wraca jedna z ulubionych imprez warszawiaków. Już jutro startują Warszawskie Dni Rodzinne. Potrwają do najbliższej niedzieli. Podczas imprezy będzie można skorzystać z blisko 100 różnych aktywności. To m.in. zajęcia sportowe, językowe, a także wiele innych atrakcji dla całej rodziny.

Warszawskie Dni Rodzinne w ten weekend

Ponad 100 różnych wydarzeń czeka w tym roku na mieszkańców stolicy podczas Warszawskich Dni Rodzinnych. Impreza wraca po pandemicznej przerwie i startuje już w piątek, 10 września. Jak mówi rzeczniczka stołecznego ratusza, Monika Beuth-Lutyk - w każdej dzielnicy przygotowano różnego rodzaju zajęcia i atrakcje.

SEKRETY piłkarzy [GROSICKI, LEWANDOWSKI, SZCZĘSNY] | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #30

- Prowadzą je szkoły artystyczne, językowe, różnego rodzaju organizacje, ośrodki sportu i rekreacji, a także domy kultury. Warto sprawdzić program na stronie warszawskiednirodzinne.pl, bo może się okazać, że za rogiem odbywa się jakieś ciekawe wydarzenie - mówi Monika Beuth-Lutyk.

Wielka sobotnia impreza

W sobotę 11 września od 12:00 do 17:00 na błoniach PGE Narodowego odbędzie się wielki piknik finałowy.

- Można będzie tam skorzystać z przeróżnych atrakcji - przede wszystkim sportowych, będą dostępne też foodtrucki. Korzystajmy z fantastycznej pogody, która zapowiada się w ten weekend - dodaje Monika Beuth-Lutyk.

QUIZ. Rozpoznaj liderów tych zespołów! Niektóre pytania sprawią Wam problemy

Pytanie 1 z 10
Który z braci Golec jest za gwiazdką?
QUIZ. Rozpoznaj liderów tych zespołów! Niektóre pytania sprawią Wam problemy

Impreza potrwa do niedzieli, 12 września. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!