Zatrzymany w rękach policji

i

Autor: wola.policja.waw.pl Zatrzymany w rękach policji

Włamywacz chciał ukraść alkohol - uciekając zranił ochroniarza

2022-01-20 7:59

Zatrzymano 37-latka, który włamał się do jednej z wolskich restauracji. Gdy uciekał z łupem zranił ochroniarza. Został aresztowany na trzy miesiące - przekazała kom. Marta Sulowska z wolskiej komendy.

Recydywista włamał się do restauracji

Mężczyzna włamał się do restauracji i ukradł z niej alkohol, kasetkę metalową i drobne rzeczy. Kiedy wychodził z łupem na swojej drodze napotkał ochroniarza. "37-latek zranił go w bark ostrym narzędziem, po czym uciekł" - powiedziała policjantka. Wolscy policjanci rozpoczęli śledztwo i ustalili kim był włamywacz. Przypuszczali też, że będzie się on ukrywał przed policją, bo miał wcześniej konflikt z prawem. "Był notowany za różne przestępstwa i przebywał w zakładzie karnym przez trzy lata. Opuścił go niecałe dwa lata temu" - zaznaczyła kom. Sulowska.

Otworzyli kolejny nowy peron na Warszawie Zachodniej. Imponujący efekt prac

Funkcjonariusze zatrzymali 37-latka kilka dni temu. "Podejrzany usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej w warunkach recydywy" - przekazała policjantka dodając, że prokurator poparł wniosek policjantów o zastosowanie wobec niego środka izolacyjnego i decyzją sądu został on tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Źródło: PAP

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!