wosp

i

Autor: WOŚP

WOŚP 2021: LICYTACJE. Oto Najciekawsze aukcje! Co możesz zdobyć w tym roku? [WARSZAWA]

2021-01-14 7:26

Obóz treningowy z Anną Lewandowską, sprzątanie mieszkania przez Andrzeja Chyrę, gra w serialu obok Magdaleny Różczki - to tylko niektóre z tegorocznych aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wielki finał WOŚP 2021 odbędzie się w niedzielę 31 stycznia. Co przygotowały gwiazdy? Oto najciekawsze aukcje.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - impreza znana już nie tylko w Polsce, ale zyskująca rozgłos także na świecie, nie zwalnia tempa. Z roku na roku zbiera coraz więcej środków na pomoc dla szpitali, przyłączają się do niej kolejne osoby. Jakie aukcje znane osoby oferują w tym roku? Anna Lewandowska na tegoroczną aukcję wystawiła zaproszenie dla jednej osoby na tygodniowy Camp by Ann. Obóz treningowy odbędzie się w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo Stara Wieś”. Z kolei Anna Dereszowska zaproponowała mecz tenisowy. Jak podkreśla aktorka, nie gra w tenisa zawodowo, ale gwarantuje dobrą zabawę. Termin meczu ustala zwycięzca aukcji.

Ciepła zupa dla bezdomnych

Aukcje WOŚP 2021. Coś dla miłośników sportu, kina i dobrej kuchni

Wśród tegorocznych licytacji jest też coś dla miłośników kina. Magdalena Różczka zaprasza na cały dzień na planie filmowym nowego serialu TVN pt. „Tajemnica zawodowa”. Co istotne, zwycięzca licytacji będzie mógł zagrać epizod w tej produkcji.Z kolei Andrzej Chyra zapowiedział posprzątanie mieszkania zwycięzcy aukcji. Trzeba przyznać, że jest to wyjątkowe połączenie.Wśród propozycji gwiazd znalazł się także obiad lub kolacja w domu Edyty i Cezarego Pazurów, które są okazją nie tylko do poznania aktorów, ale również zobaczenia jak mieszkają.Oprócz tego w tegorocznym finale WOŚP można wylicytować rakietę Igi Świątek z French Open, spacer z Patricią Kazadi lub za wystąpienie w teledysku Sylwii Nowak.Adam Bielecki zaoferował też wspólny trening wspinaczkowy, a Ewa Chodakowska - tydzień metamorfozy. Wśród licytacji znalazła się też ta z rękawicami z autografem od Artura Szpilki.Finał WOŚP 2021 miał się odbyć 10 stycznia, jednak ze względu na pandemię musiał zostać przeniesiony na 31 stycznia. Aukcje internetowe będą trwały dwa tygodnie dłużej - do 14 lutego.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Sonda
Czy wspierasz akcje charytatywne?