Śmigłowiec LPR

i

Autor: Radosław Magiera flickr.com Śmigłowiec LPR

WYPADEK NA S8 - jedna osoba poszkodowana! Wezwano śmigłowiec LPR

2021-12-21 12:58

Do groźnego wypadku doszło po godzinie 11:00 we wtorek, 21. grudnia na trasie S8. Z informacji wynika, że w zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Konieczne było wezwanie śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Więcej na ten temat w artykule.

Wypadek na S8 miał miejsce we wtorek, po godzinie 11:00. Na trasie doszło do zderzenia trzech pojazdów - busa, tira i auta osobowego. Potwierdzają to inne wiadomości pojawiające się w sieci. Na miejscu pojawiła się służby ratownicze, straż pożarna i policja. Konieczne było wezwanie śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do przetransportowania jednej poszkodowanej osoby (była zakleszczona we wraku. Straż pożarna musiała użyć sprzętu do rozcinania metalu). Z kolejnych wiadomości zamieszczanych w Internecie wynika, że na trasie utworzył się ogromny korek. W dalszej części artykułu dowiecie się, gdzie dokładnie występują utrudnienia.

Jan-Krzysztof Duda zagra w MŚ w szachach w Warszawie

Utrudnienia po wypadku na S8

Do wypadku na S8 doszło między miejscowościami Nowe Grocholice i Puchały (powiat pruszkowski). Poniżej lokalizacja na mapie Google.

W obu kierunkach na tym odcinku tworzą się ogromne korki. Wszystkim, którzy jeszcze nie wjechali na S8, zalecamy wybierać objazdy. Nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!