Wypadek w Warszawie

i

Autor: Fot. screen YouTube STOP CHAM / https://www.youtube.com/channel/UCJ0VFYHC4J6KhC_ohzrJ0eA Wypadek w Warszawie

Wypadek w Warszawie - złamanie przepisów zakończyło się zderzeniem [WIDEO]

2022-01-12 14:13

To wideo powinno być przestrogą dla wszystkich jeżdżących autem po Warszawie! Zlekceważenie przepisów zakończyło się groźnie wyglądającym wypadkiem. Nagranie tego zdarzenia znajdziecie w naszym artykule.

Do czego może doprowadzić nieuwaga i lekceważenie przepisów? Przekonać można się dzięki nagraniu, które niedawno trafiło do sieci. Jednemu z kierowców jeżdżących po Warszawie udało się zarejestrować moment groźnie wyglądającego zdarzenia na skrzyżowaniu ulic Bitwy Warszawskiej 1920 r. i Białobrzeskiej w stronę ul. Grójeckiej. Na filmie zobaczyć możemy, jak jedno z aut, ignorując zakaz, skręca w lewo. Skutek takiego zachowania był łatwy do przewidzenia - w samochód uderza pojazd nadjeżdżający z naprzeciwka. Siła zderzenia była tak duża, że oba auta obróciły się wokół własnej osi. Wideo znajdziecie w dalszej części artykułu.

Uderzyła w nissana i zwiała. Później wróciła, bo zapomniała o jednej rzeczy

Zderzenie przy Bitwy Warszawskiej 1920 r. i Białobrzeskiej - zobacz wideo

Autor filmu przesłał go na kanał STOP CHAM, gdzie publikowane są nagrania niebezpiecznych zdarzeń i ryzykownych zachowań na polskich drogach. Kierowca również skręca w lewo, zaznacza jednak, że zrobił to w celu udzielenia pierwszej pomocy osobom w rozbitych autach. Zobaczcie, jak wyglądała ta sytuacja:

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!