Zniszczył kilkanaście aut i Paczkomat. Teraz grozi mieszkańcom. Nieznany sprawca atakuje na Białołęce!

i

Autor: https://www.wykop.pl/wpis/58914551/ciezko-to-nawet-skomentowac-jakim-pojebem-trzeba-b/ Zdjęcie poglądowe

Zniszczył kilkanaście aut i Paczkomat. Teraz grozi mieszkańcom. Nieznany sprawca atakuje na Białołęce!

2021-07-06 13:58

Zniszczył kilkanaście aut i Paczkomat. Teraz grozi mieszkańcom. Nieznany sprawca atakuje na Białołęce! Policja bada sprawę, która wstrząsnęła mieszkańcami Warszawy. Jak informuje Warszawa w Pigułce, 21 aut i paczkomat na Białołęce zostały zniszczone przez anonimowego sprawce. Właścicielom samochodów pozostawiono wiadomość, a w niej groźby i żądania!

Zniszczył kilkanaście aut i Paczkomat. Teraz grozi mieszkańcom. Nieznany sprawca atakuje na Białołęce! P.o. mł. asp. Irmina Sulich z sekcji prasowej Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI potwierdziła dla Warszawy w Pigułce informację odnośnie zniszczonych aut na Białołęce. Mieszkańcy informowali o szokującej sprawie na grupach społecznościowych, Facebooku i Wykopie.

Nieznany sprawca zniszczył 21 samochodów. Auta zostały pomazane farbą. Jego ,,ofiarą" padł również pobliski Paczkomat. Właściciele aut otrzymali również list z pogróżkami. Sprawca informuje w nim mieszkańców, że winna ich nieszczęściu ma być sąsiadka. W pozostawionej wiadomości twierdzi, że kobieta go ,,brutalnie otruła z przyczynków politycznych w sierpniu 2015 r." [pisownia oryginalna].

Sprawca chce również, by na podany przez niego adres mailowy mieszkańcy dostarczyli mu informacji, które pozwolą mu dostać się do mieszkania wspominanej kobiety.

List przeczytać możecie TUTAJ.

Olsztyn. Policjanci eskortowali 3-letnią dziewczynkę do szpitala

Nieznany sprawca atakuje na Białołęce - co mu grozi? 

Sprawą zajmuje się już policja i być może sprawca zostanie pochwycony. Za zniszczenie mienia mieszkańców może mu grozić nawet 5 lat więzienia.