Pan Krzysztof z wolontariuszką Fundacji Senior w Koronie

i

Autor: archiwum Fundacji Senior w Koronie

Życzenia płyną z całego świata! Dołącz do niezwykłej akcji dla pana Krzysztofa

2021-07-20 18:04

Za dwa dni podopieczny Fundacji Senior w Koronie, pan Krzysztof, kończy 97 lat. Szykowała się niezła impreza, ale jubilat w sobotę trafił do szpitala. Dlatego fundacja szykuje dla niego niespodziankę, która umili mu dzień urodzin.

Prof. Simon odpowiada na pytania dotyczące koronawirusa

Życzenia dla podróżnika

Pan Krzysztof niejedno miejsce w życiu zwiedził. Był w Indiach, Australii, Japonii a nawet Meksyku! Stąd pomysł, aby teraz życzenia z całego świata przypłynęły do niego.

- Znad morza, znad jezior, z gór czy miast, z przeróżnych miejsc! - mówiła Anna Częstochowska z Fundacji Senior w Koronie.  I niekoniecznie muszą to być zagraniczne wideo pocztówki, te rodzime także są mile widziane.

Z całego świata prosto na tablet

Niech Was nie zwiedzie wiek jubilata - pan Krzysztof mimo numeru PESEL jest bardzo biegły w obsłudze różnego rodzaju sprzętów elektronicznych.

- Pomimo swojego wieku jest bardzo zainteresowany wszelkimi nowinkami technicznymi, jak chociażby tablety. Dlatego z łatwością i do tego z przyjemnością obejrzy wszystkie filmiki! - mówi Anna Częstochowska. Maksymalnie 30-sekundowe pocztówki można wysyłać do środy 21.07 do godziny 23.

Szczegóły znajdziecie na Facebookowej grupie SENIOR W KORONIE - wsparcie dla starszych osób w czasie pandemii.

Sonda
Upały w Polsce - czy masz już dość?

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!