Sklep

i

Autor: Pixabay

zakupy

Duży sklep nagle wycofał się z Polski. Podano powód

2024-05-15 22:57

Barbora, internetowy sklep spożywczy z dostawą do domu, wycofał się po trzech latach z Polski. - Tempo wzrostu rynku w ostatnich latach nie spełniło naszych oczekiwań - wyjaśniał pod koniec lutego Viktoras Juozapaitis, szef spółki zarządzającej platformą. Barbora działała m.in. w Warszawie. Na koniec działalności sklep obniżył ceny wielu produktów o 50 proc.

Barbora to litewski e-sklep spożywczy z dostawami do domu. Barbora działała w Warszawie, Trójmieście, Katowicach i Łodzi, a jeszcze kilka miesięcy temu m.in. w Krakowie.

Barbora zakończyła działalność w Polsce

Dostawy zakupów z platformy Barbora były realizowane tylko do niedzieli (3 marca). 

- Po zakończeniu pandemii wzrost popytu na te usługi znacznie wyhamował. Tempo wzrostu rynku w ostatnich latach nie spełniło naszych oczekiwań, dlatego na tym etapie podjęto decyzję o zaprzestaniu działalności Barbory w Polsce i skupieniu się na działalności w krajach bałtyckich - powiedział Viktoras Juozapaitis, szef zarządzającej platformą Barbora spółki Radas UAB. Firma zadeklarowała, że rozliczy się z pracownikami zgodnie z przepisami. 

Barbora, wyprzedaż produktów

"Barbora Polska" Sp. z o.o. świadcząca usługę dostawy artykułów spożywczych do domu w Trójmieście, Warszawie, Katowicach i Łodzi, zaprzestaje działalności. Zamówienia będą przyjmowane do końca tygodnia, a ostatnie dostawy dla klientów zostaną dostarczone 3 marca 2024 r. W tym okresie klienci będą mieli możliwość zakupu towarów w specjalnych wyprzedażowych cenach - podano pod koniec lutego 2024 na stronie e-sklepu.

Nowy sklep Woolworth w Warszawie otwarty:

Czy wciąż opłaca się jeździć na zakupy do Niemiec?
Listen on Spreaker.