Karetka pogotowia

i

Autor: Daniel Fabrykiewicz flickr.com Karetka pogotowia

BEMOWO: potrącenie 6-latka - co stało się z dzieckiem po dramatycznym wypadku?

2021-06-21 11:06

W niedzielny wieczór, 20 czerwca, na jednym z bemowskim osiedli doszło do przerażającego wypadku! 6-letni chłopiec wpadł pod rozpędzone auto. Co stało się z dzieckiem? Informacje na ten temat znajdziecie w artykule.

Potrącenie 6-latka na Bemowie - informacja o tym wydarzeniu obiegła media w niedzielę. To wtedy zaczęły spływać informacje o wypadku, do którego doszło na jednym z bemowskich osiedli. 20 czerwca, około godziny 18:00, 6-letni Mateusz niedaleko swojego domu wpadł pod rozpędzony samochód. Jak podaje Super Express, świadkiem wypadku była babcia chłopca, która widziała wszystko z okna mieszkania. Kobiecie trzeba było udzielić pomocy, gdyż zasłabła na chodniku. W szoku był również kierowca auta, który potrącił dziecko. Pracująca na miejscu policja zbadała jego stan trzeźwości - nie był pod wpływem alkoholu. Według ustaleń funkcjonariuszy, Mateusz wybiegł z klatki schodowej bloku przy ul. Anieli Krzywoń. Dziecko nie zauważyło nadjeżdżającego samochodu. Co stało się z chłopcem? O tym w dalszej części artykułu.

Czaplinek - nieznani sprawcy wysadzili bankomat

Potrącenie dziecka na Bemowie - 6-letni Mateusz trafił do szpitala

Potrącony Mateusz przeżył. Dziecko po wypadku zostało natychmiast przewiezione do szpitala, gdzie znalazło się pod opieką medyków. Nie przekazano żadnych oficjalnych informacji o jego obecnym stanie, jednak dziennikarze Super Expressu podają, że jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!