Biedronka

i

Autor: MARCIN WZIONTEK/ SUPER EXPRESS

Zakupy

Biedronka ogłasza "zakupy gratis". Klienci muszą spełnić konkretny warunek

2024-04-03 14:31

Tuż po tegorocznej Wielkanocy Biedronka ruszyła z kolejną zaskakującą promocją. Klienci, którzy spełnią konkretny warunek, odzyskają równowartość swoich zakupów w formie voucherów. Akcja promowana przez sieć hasłem: "Zakupy gratis!" zapewne przyciągnie wielu zainteresowanych. Co trzeba zrobić, by otrzymać bony?

2 kwietnia Biedronka ogłosiła start całkowicie nowej akcji promocyjnej. - Tym razem największa sieć handlowa w kraju zaprasza na zakupy, jednocześnie umożliwiając odzyskanie ich równowartości w formie voucherów - przekazali jej przedstawiciele.

Biedronka rozda vouchery na zakupy - jak je zdobyć?

Jaki warunek trzeba spełnić, aby uczestniczyć w promocji? W dniach 2-4 kwietnia lub 4-6 kwietnia należy zrobić zakupy składające się z co najmniej 10 różnych produktów z kartą Moja Biedronką lub aplikacją za minimum 500 zł. Wówczas można otrzymać pięć voucherów - każdy będzie miał wartość 100 zł.

- Vouchery będzie można zrealizować przy zakupach za min. 249 zł w wyznaczonych, wskazanych na nich okresach w miesiącach: lipcu, sierpniu, październiku, listopadzie i grudniu 2024 r. Klient może tylko raz otrzymać pięć voucherów w jednym z dwóch wskazanych okresów w pierwszym tygodniu kwietnia. Przy promocji obowiązują standardowe wyłączenia, takie jak papierosy, alkohol czy doładowania kart telefonicznych - zaznaczyli przedstawiciele Biedronki.

Vouchery będzie można wykorzystać w następujących terminach:

  • 22-27 lipca;
  • 19-25 sierpnia;
  • 21-26 października;
  • 18-23 listopada;
  • 9-15 grudnia.

Bonów nie będzie można wymienić na gotówkę. Klienci skorzystają z nich z kartą Moja Biedronka, dla której zostały wydrukowane.

Galerie i centra handlowe w Warszawie - zobacz zdjęcia:

Tańczące z promocjami 27.03.2024