Biedronka

i

Autor: PAWEL JASKOLKA / SUPER EXPRESS

Praca

Biedronka szuka pracowników na wakacje. Ile można zarobić?

2024-05-24 14:24

Biedronka ogłosiła, że rozpoczyna przygotowania swoich sklepów, szczególnie tych w miejscowościach turystycznych, do wakacji 2024. Sieć szuka więc kandydatów do pracy m.in. w Międzyzdrojach, Władysławowie, Mrągowie czy Mikołajkach. Ile będzie można zarobić? Sprawdźcie szczegóły.

Biedronka oferuje pracę na wakacje 2024 - rekrutacja, stawki

Biedronka poszukuje obecnie kandydatów, którzy chcieliby pracować w sklepach zlokalizowanych w miejscowościach, gdzie pojawia się najwięcej turystów - nad morzem, w górach i na Mazurach. - To już ósmy rok z rzędu, kiedy sieć Biedronka oferuje swoim pracownikom możliwość delegacji lub zatrudnia kandydatów zewnętrznych w ramach umowy zlecenia do pracy w popularnych turystycznie miejscowościach - przekazali przedstawiciele brandu.

Ile będzie można zarobić na pracy wakacyjnej w Biedronce? Oferowana stawka godzinowa dla nowo zatrudnionych kandydatów zaczyna się od 28,10 zł brutto. Pracownicy w niektórych lokalizacjach otrzymają również nocleg i wyżywienie. Pierwsi kandydaci zostaną zatrudnieni już od czerwca. Rekrutacja prowadzona jest przez dedykowaną stronę internetową.

- Możliwość połączenia pracy z wypoczynkiem mają również pracownicy Biedronki, zatrudnieni na podstawie umowy o pracę, którzy mogą skorzystać z letniej delegacji do jednego ze sklepów sezonowych. Poza standardowym wynagrodzeniem, mogą liczyć na dodatek w postaci uznaniowej premii miesięcznej, zależnej od wyników sklepu, a także nagrodę letnią - zaznaczyli przedstawiciele Biedronki. Jak dodali, "dla osób zatrudnionych na stanowisku sprzedawca-kasjer w lipcu i sierpniu w sklepach zlokalizowanych w miejscowościach turystycznych wynosić ona będzie do 600 zł brutto miesięcznie" i otrzymają ją zarówno stali pracownicy miejscowych marketów, jak i ci zatrudnieni, którzy dołączą do nich na wakacje.

- W wybranych przypadkach Biedronka gwarantuje pracownikom również zakwaterowanie lub pokrycie kosztów przejazdu, a także posiłek. Wyjazdy osób zatrudnionych w Biedronce realizowane są od połowy czerwca do końca sierpnia - dodali przedstawiciele sieci.

Galerie i centra handlowe w Warszawie - zobacz zdjęcia:

Tańczące z promocjami 09.05.2024