Biedronka

i

Autor: PAWEL JASKOLKA / SUPER EXPRESS

Zakupy

Biedronka z ważną zmianą dla klientów. Będzie obowiązywała do Dnia Dziecka 2024

2024-05-30 16:57

Dzień Dziecka 2024 zbliża się wielkimi krokami! Z tej okazji Biedronka wprowadziła do sprzedaży wiele prezentów dla najmłodszych - gry, zabawki czy akcesoria dla małych e-sportowców. Dodatkowo sieć zdecydowała się na zmianę, która objęła godziny otwarcia ok. 3 tys. sklepów. Rzecz jasna nie dotyczy ona Bożego Ciała (30 maja), kiedy to placówki pozostaną zamknięte.

Biedronka wydłuża godziny otwarcia przed Dniem Dziecka 2024

Jak przekazali przedstawiciele Biedronki, zmiana godzin otwarcia sklepów ma ułatwić rodzicom wybranie prezentów dla swoich pociech. - Do soboty, 1 czerwca ponad 3000 placówek będzie otwartych do godziny 23:00 lub dłużej - poinformowała sieć.

Wydłużenie godzin otwarcia pomoże oczywiście również tym, którzy chcą dobrze przygotować się do długiego weekendu. Z tej samej okazji sieć stawia na rabatogodziny - dodatkowe promocje będą czekały do soboty już od godz. 20:00.

Biedronka - prezenty na Dzień Dziecka 2024

Biedronka przygotowała bogatą ofertę prezentów dla najmłodszych. Znalazły się w niej m.in. auta Hot Wheels, które można kupić już za 14,99 zł za opakowanie. Rodzice mogą również wybierać spośród puzzli (39,99 zł za opakowanie) czy różnorodnych gier planszowych (79,90 zł za opakowanie). W wybranych sklepach czekają również keyboardy ze statywem na nuty za 119 zł za zestaw oraz mini maszyny do szycia Łucznik za 249 zł.

- Fani gamingu znajdą mysz bezprzewodową multikolor z sześcioma przyciskami i 10-metrowym zasięgu czy klawiaturę z podświetleniem rainbow - oba produkty w cenie 34,99 zł za sztukę. By podnieść poziom doświadczeń w grach, sieć proponuje także słuchawki nauszne z wbudowanym mikrofonem za 49,99 zł oraz bezprzewodowy Kontroler gamingowy o zasięgu ośmiu metrów i funkcją Autofire w cenie 79,90 zł za zestaw - dodali przedstawiciele Biedronki.

Dokładną ofertę na Dzień Dziecka 2024 znaleźć można w gazetkach sieci.

ZDM Warszawa sprzedaje rowery - zobacz zdjęcia:

Tańczące z Promocjami 05 27