Biedronka

i

Autor: materiały prasowe Biedronka

Zakupy

Biedronka ze specjalną ofertą przed Euro 2024. Są nowości dla kibiców

2024-06-14 15:45

Emocje związane z Euro 2024 rosną! Biedronka przygotowała już więc dla kibiców specjalną ofertę. Tylko w sklepach sieci fani piłki nożnej znajdą oficjalny magazyn kadry "AWAN5" oraz dedykowane koszulki. W jakich cenach można je kupić?

Biedronka z ofertą dla kibiców przed Euro 2024

Biedronka jest oficjalnym sponsorem kadry, dlatego też w sklepach sieci znaleźć można dedykowane produkty, przygotowane specjalne dla kibiców. Jeden z nich to magazyn reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy 2024 "AWAN5". Znaleźć w nim można najważniejsze informacje o przygotowaniach biało-czerwonych do turnieju oraz o jego kulisach. Opracowanie stworzone przez redakcję portalu Łączy nas piłka ma 140 stron i kosztuje 14,99 zł.

Do sprzedaży trafiły już też limitowane koszulki kibicowskie w dwóch wariantach w cenie 29,99 zł. Zarówno magazyn, jak i t-shirty są dostępne jedynie w Biedronce. Poza tym klienci mają szansę na zakup w sklepach sieci piłki Adidas, która jest repliką oficjalnej piłki meczowej Euro 2024. Trzeba za nią zapłacić 89,90 zł.

- Biedronka od lat dzieli sportowe emocje wspólnie ze swoimi klientami, bo przecież wszyscy jesteśmy drużyną narodową. Nasza współpraca z PZPN po raz kolejny zaowocowała przygotowaniem produktów, które ucieszą nawet najbardziej wymagających kibiców. Wyjątkowy magazyn AWAN5 pozwoli im zaktualizować wiedzę o najważniejsze fakty i ciekawostki dotyczące mistrzostw Europy, a unikalne koszulki znakomicie podkreślą wsparcie okazywane naszej reprezentacji - powiedziała Beata Szymanowska, Dyrektorka Kategorii w sieci Biedronka.

Na kibiców czeka również promocja, która obejmie przekąski. Od 13 czerwca wszystkie chipsy i chrupki TOP można kupić w wariancie 2+1 gratis. W sklepach pojawi się również specjalna futbolowa edycja chipsów TOP w czterech limitowanych smakach.

Quiz piłkarski przed Euro 2024. Rozpoznaj reprezentanta Polski

Pytanie 1 z 10
Ten zawodnik to kapitan reprezentacji Polski, który na co dzień występuje w FC Barcelona...
Reprezentacja Polski na Euro 2024 śpi jak Bayern Monachium