bazarek

i

Autor: Pexels; ochota.um.warszawa.pl

Z Warszawy

Burmistrz Ochoty sprawdzi się w nowej pracy. Będzie sprzedawała kurczaki

2024-02-28 14:18

Burmistrz Ochoty Dorota Stegienka zaangażowała się w tegoroczny Finał WOŚP, wystawiając na aukcję dzień przepracowany przez nią w firmie zwycięzcy. Jak przekazał dzielnicowy ratusz, polityczka będzie miała szansę wykazać się w nowej roli już na początku marca. Stegienka zajmie się... sprzedażą kurczaków.

Burmistrz Ochoty w nowej roli - wszystko dzięki Finałowi WOŚP

Każdego roku, przy okazji kolejnych finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wielu Polaków decyduje się na wzięcie udziału w aukcjach na rzecz fundacji na Allegro. Tym razem burmistrz Ochoty Dorota Stegienka postanowiła wystawić na licytację dzień pracy w firmie osoby, która zaoferuje największą kwotę.

Tym samym, już 8 marca polityczka sprawdzi się w nowej roli. Jak przekazali urzędnicy z miejscowego ratusza, Stegienka będzie pracowała na ochockim Zieleniaku, w pawilonie nr 118. Jej zadaniem będzie sprzedaż kurczaków. Zwycięzcą aukcji okazał się pan Tomasz Kłos, który wpłacił łącznie 3 151 zł.

Warto zaznaczyć, że kolejną licytacją zaoferowaną przez burmistrz było przepracowanie z nią jednego dnia w Urzędzie Dzielnicy Ochota. W tym przypadku najwyższą kwotę - 686 zł - zaoferował pan Mateusz Pastewka.

Budowa Stadionu Narodowego w Warszawie - archiwalne zdjęcia:

32. Finał WOŚP. Konferencja Jerzego Owsiaka w studiu telewizyjnym