Chętni by kupić auto od ZDM piszą nawet z... Australii! Urzędnicy są w szoku

i

Autor: zdm.waw.pl Chętni by kupić auto od ZDM piszą nawet z... Australii! Urzędnicy są w szoku

Chętni by kupić auto od ZDM piszą nawet z... Australii! Urzędnicy są w szoku

2021-10-22 19:47

Gigantyczne zainteresowanie porzuconymi autami, które na sprzedaż wystawił Zarząd Dróg Miejskich! Zapytania spływają nawet z odległych kontynentów. Kupnem jednego z samochodów zainteresowany jest mieszkaniec... Australii! Stołeczny ZDM podkreśla, że nie jest to nie przeszkoda, by starać się o auto.

Chętny na auto z Australii

Takiego zainteresowania nie spodziewali się nawet stołeczni urzędnicy! Chętni na zakup porzuconych samochodów, które na sprzedaż wystawił Zarząd Dróg Miejskich zgłaszają się z odległych kontynentów. Jak mówi rzecznik ZDM, Jakub Dybalski - ostatnio pojawiło się zapytanie z... Australii!

Mata - Patoreakcja [SEKRETY] | ESKA XD - Ale to już było! #34

- Pan, który tam mieszka, ale od czasu do czasu przyjeżdża do Polski jest zainteresowany Mercedesem, który akurat mamy do sprzedaży. Rzeczywiście odzew jest duży, nawet zaskakująco duży. Nie spodziewałem się, że te osiem aut, które pamiętajmy, że były odholowane jako wraki będą miały takie wzięcie - mówi Jakub Dybalski.

Odległość to nie kłopot

ZDM podkreśla, że to, skąd pochodzi kupujący nie stanowi problemu. - To jest samochód, który jest do kupienia dla każdego, kto chce w niego zainwestować. Niezależnie od tego, czy ma zamiar go wyremontować i nim jeździć, czy chce go kupić na części - mówi Jakub Dybalski. 

Sonda
Czy szczepienia na Covid powinny być obowiązkowe?

Oferty kupna samochodów można zgłaszać do 2 listopada.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!