Chuligani na Placu Narutowicza

i

Autor: Fot. screen YouTube kryminalki.pl / https://www.youtube.com/channel/UCRc7sJnCYS_kunM4ke90jSw / policja.waw.pl Chuligani na Placu Narutowicza

Chuligani na Placu Narutowicza - demolowali ulicę i niszczyli rowery miejskie [WIDEO]

2022-03-15 12:41

Warszawska policja opublikowała wideo, na którym widać grupę chuliganów demolującą okolicę przy Placu Narutowicza. Dwóch sprawców udało się ująć. Nagranie oraz informacje na temat zajścia znajdziecie w naszym artykule.

Chuligani rzucają ławkami i plastikowymi skrzyniami na piach oraz niszczą rowery - można to zobaczyć na wideo warszawskiej policji, które trafiło do sieci. Dwóch sprawców udało się zatrzymać. Wszystko zaczęło się zaś od zgłoszenia, które przyjął policyjny patrol Wydziału Wywiadowczo-Patrolowego KSP pełniący służbę na terenie Komendy Rejonowej Warszawa III. Z informacji przekazanych dyżurnemu wynikało, że w okolicy Placu Narutowicza dwóch mężczyzn niszczy rowery miejskie. Funkcjonariusze niezwłocznie udali się na miejsce i rozpoczęli poszukiwania. Wkrótce, niedaleko pustostanów przy dawnym dworcu Warszawa Główna zauważyli podejrzanych odpowiadających rysopisowi.

Tak rozpaczają rosyjskie blogerki po wycofaniu się światowych marek z ich kraju

Źródło: policja.waw.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Chuligani chcieli uciec

Na widok policjantów podejrzani zaczęli uciekać. Mundurowi musieli ich gonić prawie kilometr. W końcu jednak udało się ich złapać. Obaj mężczyźni przyznali się, że chwilę wcześniej na Placu Narutowicza kopali rowery i rzucali ławkami. 20-latek i jego młodszy kolega zostali przewiezieni do komendy. Tam usłyszeli zarzuty niszczenia mienia. 16-latek został zwolniony i opuścił komendę z wezwaną na miejsce matką. Jego sprawą zajmie się sąd do spraw nieletnich i patologii. 20-latek natomiast trafił do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższe 100 dni za wcześniej popełnione przestępstwo. Poniżej zamieszczamy wideo, na którym zobaczyć można ich zachowanie.