Reanimacja w autobusie

i

Autor: Fot. screen YouTube Policja Warszawa / https://www.youtube.com/channel/UC0j1FVQxjdslocblW1PGdIg Reanimacja w autobusie

Dramatyczna walka o życie pasażera - WIDEO trafiło do sieci

2021-12-06 11:35

Reanimacja trwała kilkadziesiąt minut, a każda z nich mogła zaważyć o życiu lub śmierci mężczyzny. Wszystko uwieczniła kamera wewnątrz warszawskiego autobusu. Zobaczcie, jak wyglądało ratowanie pasażera.

Ten dramat rozegrał się w jednym z autobusów MZA na Ochocie. Policjanci z tamtejszej komendy policji otrzymali zgłoszenie dotyczące nietrzeźwego pasażera. To, co miało być zwykłą interwencją chwilę później zamieniło się w walkę o ratowanie życia. Z około 45-letnim mężczyzną nie dało się nawiązać kontaktu, wkrótce przestał też reagować na bodźce i stracił oddech. Nie było czasu do stracenia. Mł. asp. Marcin Nawrocki i sierż. szt. Grzegorz Nykiel rozpoczęli akcję ranimacyjną, a na miejsce została wezwana załoga ratowników medycznych. Całe wydarzenie rejestrowała kamera w autobusie. Wideo znajdziecie w dalszej części artykułu.

Zima atakuje w Siedlcach

Funkcje życiowe przywrócone!

Policjanci ułożyli pasażera na podłodze autobusu i rozpoczęli reanimację. Po 15 minutach wyczerpującego masażu serca, akcję przejęli ratownicy. Przy użyciu specjalistycznego sprzętu udało im się przywrócić mężczyźnie funkcje życiowe. Dopiero wtedy pasażera zabrano do szpitala na Ochocie. Z ustaleń policji wynika, że uratowany to najprawdopodobniej osoba w kryzysie bezdomności. Warto zwrócić uwagę na prawidłowe zachowanie kierowcy autobusu, który powiadomił służby. Dzięki niemu oraz policjantom i ratownikom możliwe było uratowanie życia mężczyzny. Wideo z akcji zamieszczamy poniżej.

Źródło: ochota.policja.waw.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!