Rafał Trzaskowski

i

Autor: EPP Group in the CoR flickr.com / www.facebook.com/rafal.trzaskowski Rafał Trzaskowski

Dzień Matki 2021: politycy chwalą się swoimi mamami! Wśród nich... Rafał Trzaskowski! [ZDJĘCIA]

2021-05-26 10:49

26 maja obchodzimy dzień matki! Wiele osób korzysta z tej okazji, by w mediach społecznościowych pokazać swoje mamy. Robią to także politycy. Fotografię zamieścił między innymi Rafał Trzaskowski. W naszym artykule zobaczycie, jak wyglądała niegdyś mama prezydenta Warszawy. Zobaczcie więcej w tym artykule!

Spis treści

  1. Teresa Trzaskowska - sylwetka Matki prezydenta Warszawy
  2. Rafał Trzaskowski zamieszcza zdjęcie Mamy - internauci: "Byłaby Dumna, że tak wspaniale wychowała syna"
  3. Warszawa - politycy pokazują ZDJĘCIA swoich MAM!

Dzień Matki 2021 to okazja nie tylko do tego, by złożyć swoim mamom życzenia, ale i do pochwalenia się ich zdjęciami w mediach społecznościowych. Wiele osób 26 maja zamieszcza na Facebooku i Instagramie fotografie swoich rodzicielek. W ten sposób przywiązanie wyrażają również niektóre osoby zajmujące się polityką. Rafał Trzaskowski wstawił zdjęcie swojej mamy, Teresy Trzaskowskiej, na własnym facebookowym profilu. Prezydent Warszawy wykorzystał starą fotografię, na której Teresę Trzaskowską uchwycono w narciarskim stroju. Zdjęcie poruszyło mieszkańców i mieszkanki Warszawy, o czym świadczą dziesiątki komentarzy pod postem!

Bartosz Zmarzlik o ojcostwie: Maleństwo daje mi wiele motywacji

Teresa Trzaskowska - sylwetka Matki prezydenta Warszawy

Teresa Trzaskowska pochodziła z domu Arens. Związała się ona z Andrzejem Trzaskowskim - pianistą, dyrygentem, kompozytorem i jednym z najwybitniejszych przedstawicieli polskiego jazzu. To właśnie z tego związku urodził się Rafał Trzaskowski, przyszły prezydent Warszawy. Teresa Trzaskowska odeszła po ciężkiej chorobie w 2019 roku.

Rafał Trzaskowski zamieszcza zdjęcie Mamy - internauci: "Byłaby Dumna, że tak wspaniale wychowała syna"

W dzień matki 26 maja 2021 prezydent Warszawy zamieścił na swojej stronie na Facebooku fotografie przedstawiającą Teresę Trzaskowską w stroju narciarskim. Zdjęcie podpisał po prostu "Mama". Pod postem od razu pojawiły się komentarze warszawiaków i warszawianek. W wielu czytamy, że Mama Rafała Trzaskowskiego byłaby z niego dumna:

Byłaby Dumna, że tak wspaniale wychowała syna.

Byłaby dymna z syna i jego dokonań, odeszła za szybko, ale na takie odejście zawsze jest nieodpowiedni czas.

Jest z Pana bardzo dumna Panie Prezydencie... Patrzy gdzieś z chmurki i czuwa nad Panem i Rodzinką.

Pan Panie Prezydencie to mamę miał super, piękna i mądra. Pan jest najlepszym dowodem, że była super mamusią.

Zobaczcie, jak wyglądała Mama Rafała Trzaskowskiego:

Warszawa - politycy pokazują ZDJĘCIA swoich MAM!

Nie tylko Rafał Trzaskowski ma powody do dumy! Kilku innych polityków również pochwaliło się fotografiami swoich ukochanych mam. Jedną z takich osób była burmistrz Wołomina - Elżbieta Radwan i

O kochanej rodzicielce nie zapomniał również burmistrz dzielnicy Białołęka. Grzegorz Kuca upublicznił zdjęcie swojej pięknej mamy w mediach społecznościowych. Je również możecie zobaczyć poniżej!