Lotto

i

Autor: materiały prasowe

Z Warszawy

Gigantyczna wygrana w Lotto w Warszawie! Gdzie nowy milioner kupił los?

2023-09-19 14:14

Wyniki Lotto bez wątpienia odmienią życie jednego z mieszkańców Warszawy, który w ostatnich dniach trafił "szóstkę"! Wiemy, jakie liczby przyniosły mu szczęście. Przedstawiciele Lotto ujawnili również, ile wyniosła wygrana. Przyznać trzeba, że suma ta jest naprawdę gigantyczna.

Wyniki Lotto szczęśliwe dla mieszkańca Warszawy

Warszawa ma nowego milionera! W losowaniu Lotto z 14 września szczęście uśmiechnęło się do mieszkańca stolicy, który trafił "szóstkę" i wygrał niebotyczną kwotę. To aż 2 660 256 zł.

Warto zaznaczyć, że druga wygrana o tej samej wartości przypadła mieszkańcowi Kielc. Zwycięzcy wytypowali poprawnie wszystkie numerki, czyli: 7, 11, 20, 25, 30 i 46.

Szczęśliwa kolektura Lotto w Warszawie

Dzięki przedstawicielom Lotto wiemy już, gdzie szczęśliwiec zakupił swój los. Tym razem była to kolektura przy ul. Górczewskiej 124, czyli w Wola Parku.

Jak odebrać wygraną w Lotto?

Teraz posiadacz szczęśliwego losu będzie mógł odebrać swoją wygraną. Ze względu na jej wielkość, będzie musiał osobiście zgłosić się z dowodem osobistym do jednego z oddziałów Totalizatora Sportowego. W Warszawie biuro, o którym mowa, znajduje się przy ul. Targowej 25.

- Od każdej wygranej powyżej 2280 zł pobierany jest 10-proc. podatek. Dla Twojej wygody jest on pobierany w momencie wypłaty wygranej i odprowadzany przez Totalizator Sportowy do urzędu skarbowego - przekazali przedstawiciele Lotto.

Stacja tankowania wodoru w Warszawie - zobacz zdjęcia:

Na 62 hektarach dawnej fabryki FSO w Warszawie powstanie nowoczesne miasto. Nie ma drugiego takiego projektu na świecie!