Wypadek na S8

i

Autor: Zdjęcia słuchaczy Wypadek na S8

GROŹNY WYPADEK NA S8: cysterna wbiła się w ciężarówkę - czy są poszkodowani? Jakie utrudnienia na trasie?

2021-07-12 14:02

W poniedziałek, 12 lipca, na trasie S8 niedaleko Warszawy doszło do bardzo groźnie wyglądającego wypadku. W tył naczepy TIR-a wbiła się ciężarówka z cysterną. Z naszego artykułu dowiecie się, czy ktoś ucierpiał w wypadku, oraz jakie są utrudnienia na trasie.

Wypadek na S8 pod Warszawą - do zdarzenia doszło około godziny 13. na Drodze Krajowej 7 w alejach Prymasa Tysiąclecia na wysokości ulicy Kasprzaka. Na tył naczepy TIR-a najechała ciężarówka z cysterną. Na zdjęciach przesłanych naszej redakcji przez słuchaczy widać, że jej kabina została całkowicie zmiażdżona. Z informacji przekazanych przez Karolinę Kańkę z policji w Pruszkowie dowiadujemy się, że dwa TIR-y stały w korku powstałym po wcześniejszym zdarzeniu na trasie. Ciężarówka z cysterną najechała na tył ostatniego TIR-a. Przyczyny będą badane w trakcie postępowania. W wypadku ucierpiał kierowca ciężarówki z cysterną. W dalszej części artykułu znajdziecie informacje o utrudnieniach.

Ile kosztuje remont łazienki?

Utrudnienia po wypadku na S8

Na miejscu wypadku wylądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Do szpitala zabrano kierowcę ciężarówki z cysterną. Ruch w stronę Katowic odbywa się jednym pasem. W stronę Warszawy również tworzą się teraz ogromne korki. Na razie nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia. Kierowcom radzimy wybierać objazdy.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!