Harry Styles

i

Autor: CHARLES SYKES/INVISION/AP

Harry Styles zagra w Warszawie. Bilety rozchodzą się ekspresowo, a co z miejscami w hotelach?

2022-09-01 15:50

2 lipca 2023 roku w Warszawie wystąpi Harry Styles. Bilety na koncert wokalisty rozchodzą się w ekspresowym tempie, a niebawem może zabraknąć również... miejsc w hotelach. Sprawdziliśmy, jak obecnie prezentuje się sytuacja i czy należy spieszyć się z rezerwacjami.

Kim jest Harry Styles? Wokalista wystąpi w Warszawie w 2023 roku

Harry Styles bez wątpienia może zostać nazwany muzycznym fenomenem. Choć jego twórczość nie przypadnie do gustu każdemu, liczby mówią same za siebie - najpopularniejsze piosenki wokalisty osiągnęły w serwisie Spotify prawie 2 miliardy otworzeń.

Styles jest również aktorem, który z powodzeniem zdobywa kolejne role w wysokobudżetowych produkcjach. Kinomaniacy mogli go oglądać m.in. "Dunkierce" Christophera Nolana. Niebawem na ekrany trafi natomiast wyreżyserowany przez Olivię Wilde "Nie martw się, kochanie", w którym artysta wystąpił u boku znanej chociażby z "Midsommar. W biały dzień" Florence Pugh.

Młody wokalista jest również znany z wyjątkowego wyczucia mody, co doceniono chociażby poprzez umieszczenie go na okładce magazynu Vogue. Styles był pierwszym mężczyzną, który solo dostąpił tego zaszczytu. Wokalista zdecydowanie nie boi się bawić stylizacjami. Te często są neutralne płciowo, bez rozróżnienia na binarne postrzeganie męskich i damskich części garderoby.

Czytaj również: 100 stołów do ping-ponga w jednym miejscu - tak będzie w niedzielę na PGE Narodowym!

Bilety na koncert Harry'ego Stylesa rozchodzą się ekspresowo. Co z noclegami w Warszawie 2 lipca 2023 roku?

O tym, jak ogromne grupy fanów ustawiały się w wirtualnych kolejkach, aby zakupić bilet na Warszawski koncert Harry'ego Stylesa, pisaliśmy więcej tutaj. Widząc podobne zainteresowanie, postanowiliśmy sprawdzić, jak wygląda sytuacja z dostępnością hoteli w Warszawie na 2 lipca 2023 oraz pobrzeżne daty.

Wyszukując noclegi dla dwóch dorosłych osób na 1-3.07.2023 w serwisie Booking, natrafiliśmy na komunikat, że na wskazane terminy na Pradze-Północ, a więc w okolicy PGE Narodowego, "80% miejsc na pobyt jest już niedostępne". Jeśli chodzi o 2-3.07.2023 w tej samej okolicy, "89% miejsc na pobyt jest już niedostępne w tym terminie". W przypadku pobytu 1-2.07.2023 "87% miejsc na pobyt jest już niedostępne w tym terminie".

Jak wygląda sytuacja na Pradze-Południe?

  • 1-2.07.2023 - 86% miejsc na pobyt jest już niedostępne w tym terminie
  • 2-3.07.2023 - 84% miejsc na pobyt jest już niedostępne w tym terminie
  • 1-3.07.2023 - 75% miejsc na pobyt jest już niedostępne w tym terminie

Jeśli chodzi o Śródmieście (na tych samych warunkach):

  • 1-2.07.2023 - 82% miejsc na pobyt jest już niedostępne w tym terminie
  • 2-3.07.2023 - 78% miejsc na pobyt jest już niedostępne w tym terminie
  • 1-3.07.2023 - 71% miejsc na pobyt jest już niedostępne w tym terminie

Naturalnie z czasem do dyspozycji turystów pozostaną jedynie te miejsca noclegowe, które albo są bardzo drogie, albo znajdują się daleko od PGE Narodowego. Jeśli ktoś ma pewność, że wybiera się na koncert, powinien więc ze sporym wyprzedzeniem zainteresować się również kwestią noclegu.

Filip Gurłacz jako Harry Styles w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Zaśpiewał megahit [WIDEO]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Harry Styles w Warszawie. Gigantyczna kolejka po bilety
  2. "Ukończono w roku 194”. Konserwator zabytków wyjaśnia zagadkę tablicy na bulwarach wiślanych
  3. Nowa podstawówka w Warszawie. Dziś zadzwonił pierwszy dzwonek