Iker Casillas

i

Autor: Facebook / Iker Casillas

Niecodzienna wizyta

Iker Casillas zaskoczył i pokazał zdjęcia z Warszawy. "Witamy Legendę"

2023-04-17 21:54

Kultowy dla milionów fanów na całym świecie bramkarz Iker Casillas odwiedził Warszawę. Sportowiec pokazał zdjęcia ze zwiedzania miasta, zaskakując nimi polskich kibiców. W jakim celu piłkarz zdecydował się przyjechać nad Wisłę? Tym razem nie chodzi jedynie o wypoczynek.

Trudno szukać na świecie fana piłki nożnej, który nie wie, kim jest Iker Casillas. Były bramkarz, kojarzony przede wszystkim z Realem Madryt, w sporcie zdobył wszystko, co było do zdobycia. Ma na swoim koncie m.in. tytuły mistrza Hiszpanii, triumfatora Ligi Mistrzów, mistrza świata oraz mistrza Europy.

Czytaj również: W których dzielnicach Warszawy rodzi się najwięcej dzieci? Sprawdziliśmy to

Iker Casillas w Warszawie

Wielu fanów piłkarza było więc naprawdę zaskoczonych, gdy w jego mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia wykonane w Warszawie. Casillas pozuje na nich pod Pałacem Prezydenckim oraz na Starym Mieście.

Polscy kibice w komentarzach nie ukrywali radości i gorąco przywitali Casillasa nad Wisłą. "Witamy w Warszawie!", "Witamy Legendę!", "Bardzo się cieszę, że jesteś w moim kraju... Dzięki Tobie kibicuję Realowi Madryt" - czytamy pod zdjęciami zawodnika.

Iker Casillas pojawi się w Kanale Sportowym

Wielu fanów bramkarza może zastanawiać się, co właściwie sprowadza go nad Wisłę. Wiemy, że poza wypoczynkiem, ma również w planach realizację obowiązków zawodowych. We wtorek, o godz. 19:00 Iker Casillas pojawi się bowiem w Kanale Sportowym. Program z udziałem piłkarza będzie można oglądać na żywo w serwisie YouTube.

Zobacz, jak zmieni się pl. Na Rozdrożu w Warszawie:

Kulisy premiery filmu o Robercie Lewandowskim
Listen on Spreaker.