impreza

i

Autor: CANVA

rozrywka

Juwenalia SGH 2023. Kiedy odbędą się juwenalia Szkoły Głównej Handlowej?

2023-05-16 17:17

Juwenalia to niesamowicie ważny moment w czasie roku akademickiego w stolicy. Studenci bawią się na najlepszych koncertach w Warszawie, organizowanych przez uczelnie wyższe. Poznaliśmy już szczegóły imprezy, która odbędzie się pod skrzydłami SGH. Kiedy juwenalia SGH 2023?

Juwenalia 2023 w Warszawie

Juwenalia co roku elektryzują ogromne grupy studentów. Warszawskie uczelnie prześcigają się więc w organizacji jak najlepszych koncertów, które zaspokoją apetyt na dobrą zabawę u wszystkich zainteresowanych nimi żaków.

Czytaj także: Juwenalia PW 2023 Syrenka - kto wystąpi na Varsonaliach? Zespoły, bilety, data

Szkoła Główna Handlowa jest najstarszą uczelnią ekonomiczną w Polsce i nie może narzekać na brak chętnych rekrutów i zaangażowanych studentów. By młodzi ludzie jeszcze cieplej o niej myśleli, również ta uczelnia zorganizuje w maju Juwenalia.

Juwenalia SGH 2023

Pod koniec tego wiosennego miesiąca w Ogrodach Rektorskich SGH wiele będzie się działo. Na razie osoby odpowiedzialne za organizację wydarzenia dozują przyszłym uczestnikom emocje i na oficjalnym profilu "Juwenalia Szkoły Głównej Handlowej" na Facebooku podają pierwsze informacje na temat wydarzenia.

Juwenalia SGH 2023 - Kiedy i gdzie się odbędą juwenalia SGH?

Juwenalia SGH rozpoczną się 27 maja 2023 w Ogrodach Rektorskich. Wszyscy nimi zainteresowani nie mogą doczekać się ogłoszenia składu artystów, którzy zagrają dla studentów.

Juwenalia SGH organizowane są w Warszawie od wielu lat. W ciągu ostatniego dziesięciolecia wystąpiła przerwa w koncertach, spowodowana względami bezpieczeństwa w czasie trwania pandemii koronawirusa.

Juwenalia SGH 2023 - Kto wystąpi?

Na razie organizatorzy nie podali listy artystów, których będzie można zobaczyć i usłyszeć na Juwenaliach SGH. Budują za to emocje wśród zainteresowanych publikując zabawy i konkursy, mające na celu odgadnięcie, kto pojawi się na scenie.

Będziemy informować o szczegółach tej imprezy.

Największy koszyk wielkanocny w Polsce stoi na Podkarpaciu