Dziecko w wózku

i

Autor: pixabay.com Dziecko w wózku

Kompletnie pijani rodzice spali na chodniku - obok w wózku było ich dziecko

2021-07-27 12:51

Straż miejska poinformowała o szokującym zdarzeniu, które miało miejsce na Bemowie. Funkcjonariusze natknęli się na parę śpiącą na chodniku. Obok stał wózek z płaczącym dzieckiem. Jak się okazało, strażnicy mieli do czynienia z kompletnie pijanymi rodzicami. Więcej na ten temat w artykule.

Warszawska Straż Miejska na swojej stronie internetowej poinformowała o interwencji, jaką podjęli funkcjonariusze IV Oddziału Terenowego w sobotę, 24 lipca. Patrol przemierzał nocą teren osiedla Jelonki na warszawskim Bemowie. Około godziny 22 strażnicy zauważyli leżącą na chodniku parę. Obok nich stał wózek, z którego dobiegał głośny płacz dziecka. Podjęto interwencję. Funkcjonariusze szybko ustalili, że mają do czynienia z rodzicami około 2-letniego chłopca. Niestety okazało się, że są oni kompletnie pijani. Strażnicy Miejscy wezwali na miejsce patrol policji. Rodziców przebadano na obecność alkoholu w organizmie. Wynik był zatrważający.

Zamordował ciocię i pochował ją w jej domku letniskowym

Ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu

Badanie alkomatem nie pozostawiało wątpliwości - rodzice dziecka byli kompletnie pijani. Matka miała w wydychanym powietrzu 3,5 promili alkoholu, natomiast Ojciec - 3,4. Sprawę przejęła policja, która zaopiekowała się także chłopczykiem.

Źródło: strazmiejska.waw.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!