Komunikacja miejska we Wszystkich Świętych w Warszawie. Miasto ujawniło plany

i

Autor: Pixabay Komunikacja miejska we Wszystkich Świętych w Warszawie. Miasto ujawniło plany

Komunikacja miejska we Wszystkich Świętych w Warszawie. Miasto ujawniło plany

2021-10-21 17:27

Zmieniona organizacja ruchu oraz dodatkowe autobusy i tramwaje - to wszystko czeka warszawiaków już za kilka dni. Stolica przygotowuje się do wzmożonego ruchu w związku z dniem Wszystkich Świętych. Władze stolicy zachęcają do korzystania z komunikacji miejskiej - ta forma będzie najwygodniejsza i najłatwiejsza.

Wszystkich Świętych w Warszawie

Dodatkowe autobusy i tramwaje oraz zmieniona organizacja ruchu - to czeka warszawiaków już za kilka dni. Władze stolicy przygotowują się do wzmożonego ruchu w pobliżu cmentarzy. Wszystko w związku z dniem Wszystkich Świętych. Pierwsze zmiany odczujemy już 30 października, np. w pobliżu Cmentarza Bródnowskiego - mówi dyrektor Biura Zarządzania Ruchem Drogowym, Tamás Dombi.

QUIZ. Rozpoznaj liderów tych zespołów! Niektóre pytania sprawią Wam problemy

Pytanie 1 z 10
Który z braci Golec jest za gwiazdką?
QUIZ. Rozpoznaj liderów tych zespołów! Niektóre pytania sprawią Wam problemy

- W sobotę, 30 października zamknięta będzie ul. Świętego Wincentego i odcinki ulic Kołowej i Borzymowskiej. W kolejnych dniach, czyli w niedzielę i poniedziałek, praktycznie wszystkie ulice wokół cmentarza będą do dyspozycji w zasadzie tylko komunikacji miejskiej i pieszych - mówi Tamás Dombi.

NAJBARDZIEJ NIEBEZPIECZNE drogi w Polsce | ESKA XD - Prosto z salonu #34

Komunikacja miejska we Wszystkich Świętych

Do korzystania z autobusów i tramwajów zachęca dyrektor Zarządu Transportu Miejskiego, Katarzyna Strzegowska:

- Uruchamiamy oczywiście specjalne linie cmentarne, które będą przewoziły naszych mieszkańców i gości pomiędzy cmentarzami. Zasilone zostaną także podstawowe linie autobusowe i tramwajowe - dodaje.

Z planowanymi zmianami można się już zapoznać na stronie Warszawskiego Transportu Publicznego.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!