POŚCIG W WARSZAWIE - na Pradze-Północ kierowca nie zatrzymał się do kontroli

2021-10-21 11:56

W czwartek przed południem, 21 października, policja musiała podjąć pościg za kierowcą, który nie zatrzymał się do kontroli. Mężczyzna zakończył ucieczkę zderzeniem z innym pojazdem. Więcej szczegółów znajdziecie w naszym artykule.

Pościg w Warszawie! Mrożące krew w żyłach sceny obserwowano 21 października przed południem na ulicach Radzymińskiej i Szwedzkiej. Kierowca białego samochodu osobowego nie zatrzymał się do kontroli policyjnej i zaczął uciekać. Mundurowi natychmiast podjęli pościg. Takie informacje przekazała nam Paulina Onyszko z komendy policji dzielnicy Praga-Północ. Funkcjonariuszka opisała finał zdarzenia: uciekający pojazd zderzył się z drugim samochodem przy wjeździe na Szwedzką. W tym wypadku ucierpiał kierowca białego auta oraz jego pasażer. Obaj zostali przewiezieni do szpitala. Jednej osobie udzielono zaś pomocy na miejscu. Na chwilę obecną nie wiadomo, dlaczego mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli.

W formie 24: zdrowy kręgosłup

Utrudnienia na Pradze-Północ

W miejscu wypadku są utrudnienia dla samochodów i komunikacji miejskiej. Służby pracują nad przywróceniem normalnego ruchu. Do czasu usunięcia przeszkód, kierowcy powinni omijać ul. Szwedzką.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!