Legia Warszawa - Dynamo Kijów: tak wyglądał Mecz o Pokój [GALERIA]

2022-04-13 11:06

We wtorek, 12. kwietnia Legia Warszawa rozegrała charytatywny mecz z Dynamem Kijów. Celem było zebranie funduszy na pomoc ludziom w ogarniętej wojną Ukrainie. Zobaczcie, co działo się na trybunach w czasie tego wyjątkowego spotkania.

Mecz Legia Warszawa - Dynamo Kijów był wyjątkowym sportowym wydarzeniem! Oba kluby zmierzyły się we wtorek, 12. kwietnia na Stadionie Wojska Polskiego przy Łazienkowskiej 3. Było to pierwsze z serii zaaranżowanych przez ukraiński klub charytatywnych spotkań z europejskimi drużynami. Wśród przeciwników kijowian znalazły się takie kluby, jak między innymi Paris Saint-Germain, FC Barcelona, AC Milan, Ajax Amsterdam i Benfica Lizbona. Celem towarzyskich meczów jest nagłaśnianie sytuacji w zaatakowanej przez Rosjan Ukrainie i zbieranie środków na wsparcie obywatelek i obywateli cierpiących na skutek wojny. Mecz w Warszawie zakończył się porażką wojskowych 1-3, ale nie wynik był tu najważniejszy. Zarówno piłkarze Aleksandara Vukovića, jak i wszyscy kibice pokazali, czym jest solidarność! Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jak podczas spotkania wyglądały trybuny.

Zobacz też: Вами ФМ, ZWami FM. Radio dla mniejszości ukraińskiej w Polsce! Jak słuchać?

Drożyzna w wielkanocnym koszyku? Przedświąteczne zakupy w Warszawie

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!