Paweł Wszołek.

i

Autor: YouTube Legia Warszawa www.youtube.com/channel/UC1uq_GHtFPL6MrJZBU4LnsQ Paweł Wszołek.

LEGIA WARSZAWA - Paweł Wszołek odejdzie z drużyny? "Nie byłem traktowany sprawiedliwie"

2021-05-12 13:45

Paweł Wszołek jest jednym z ośmiu zawodników Legii Warszawa, których kontrakty wygasają 30 czerwca. Do tej pory uważano, że pomocnik będzie tym, który pozostanie na Łazienkowskiej 3. Okazuje się jednak, że nie jest to takie pewne. Więcej dowiecie się z naszego artykułu.

Paweł Wszołek odejdzie z klubu Legia Warszawa? To pytanie nie jest bezzasadne. Pomocnik drużyny z łazienkowskiej 3 jest w gronie 8 zawodników, którym 30 czerwca 2021 kończą się kontrakty z warszawskim klubem. Wszołek, urodzony 30 kwietnia 1992 roku, w Legii gra od 2019 roku, a niedawno zdobył z klubem mistrzostwo polski. Możliwe jednak, że ostatni raz będzie świętował takie zwycięstwo w barwach Wojskowych. Choć Legia Warszawa złożyła mu konkretną ofertę, to jego pozostanie w klubie nie jest niczym pewnym. Zaakceptować lub odrzucić nowy kontrakt miał w ubiegły piątek. Poprosił jednak władzę klubu o jeszcze jeden tydzień do namysłu. Oznacza to, że ostateczną decyzję ogłosi w piątek 14 maja.

Ukradł 800 tysięcy, wpadł po 20 sekundach

Paweł Wszołek szczerze o grze w Legii

Wahanie Pawła Wszołka mogą wyjaśniać jego słowa dla Canal+ Sport. Po bezbramkowym remisie z Wisłą Kraków pomocnik Legii Warszaw powiedział stacji o tym, że liczył na więcej występów w barwach klubu:

Nie chodzi o żadne względy sportowe czy żal do trenerów, ale jak mam być szczery, a zawsze jestem, to uważam, że w ostatnim czasie nie byłem traktowany sprawiedliwie - stwierdził piłkarz.

Jego decyzję poznamy w piątek 14 maja. Przypomnijmy, że piłkarzem Legii Warszawa Paweł Wszołek stał się w 2019 roku.

Legia Warszawa - tym zawodnikom kończą się kontrakty

Poza Pawłem Wszołkiem jest jeszcze siedmiu zawodników, których kontrakty kończą się 30 czerwca. Oto lista wszystkich nazwisk:

  • Marko Vesović
  • Paweł Wszołek
  • Walerian Gwilia
  • Radosław Cierzniak
  • Igor Lewczuk
  • Inaki Astiz
  • Mateusz Cholewiak
  • Ariel Mosór