Lewandowski

i

Autor: Instagram / strazmiejska.warszawa

Lewandowski wytypował, kto wygra mecz Polska - Argentyna. Nagranie strażników podbija sieć

2022-11-30 15:59

Emocje przed meczem Polska - Argentyna na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej 2022 sięgają zenitu. Warszawscy strażnicy miejscy postanowili wytypować, kto wygra to kluczowe spotkanie. Ich reprezentantem na żartobliwym nagraniu okazał się, oczywiście nieprzypadkowo, starszy inspektor Dariusz Lewandowski.

Mundial 2022. Mecz Polska - Argentyna

Już dziś, 30 listopada o godz. 20:00 Polska zmierzy się w ostatnim meczu fazy grupowej Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej z Argentyną. Od wyniku spotkania, ale również od rezultatu starcia Meksyku z Arabią Saudyjską będzie zależało, czy nasza kadra pozostanie w turnieju, aby bić się o jak najwyższe miejsca.

Nie bez przyczyny wydarzenie wywołuje więc gigantyczne emocje wśród kibiców, które jedynie podbija wizja nadchodzącego starcia obecnej gwiazdy FC Barcelony Roberta Lewandowskiego z legendą klubu, Leo Messim.

Czytaj również: Mundial 2022. Uważaj na "reklamy" z Robertem Lewandowskim, oszuści polują na pieniądze ofiar

Kto wygra mecz Polska - Argentyna? Lewandowski zna odpowiedź

Tuż przed zbliżającym się meczem warszawscy strażnicy miejscy opublikowali w mediach społecznościowych nagranie z udziałem "swojego" Lewandowskiego, czyli starszego inspektora Dariusza Lewandowskiego. - Z okazji andrzejek przeprowadzimy teraz wróżbę, która pokaże nam, kto zwycięży mecz. Czy to będzie Polska, czy Argentyna? - pyta funkcjonariusz.

Chwilę później bohater filmiku kręci kołem z przyczepionymi flagami. Nie sposób nie zauważyć, że polskich barw jest tam zdecydowanie więcej niż tych argentyńskich. Wśród strażników musi więc panować spora wiara w dzisiejsze zwycięstwo Biało-Czerwonych. 

Rzeczywiście, ostatecznie wskaźnik na kole natrafia na polską flagę, a w tle słychać jedynie radosne okrzyki. Żartobliwe nagranie możecie zobaczyć poniżej.

Dea typuje zwycięzców podczas mundialu w Katarze