Listonosz

i

Autor: Marek BAZAK/East News

Listonosz po 28 latach pracy przeszedł na emeryturę. Mieszkańcy podziękowali mu w wyjątkowy sposób

2022-10-06 15:06

Poczta Polska pokazała na swoim Facebooku, w jak wyjątkowy sposób mieszkańcy podziękowali warszawskiemu listonoszowi, który przeszedł na emeryturę po 28 latach doręczania listów. Zdjęcia są wzruszające!

Pan Zbigniew to warszawski listonosz, który w swoim zawodzie przepracował 28 lat. W tym czasie nie tylko doręczał listy i przesyłki, ale też zacieśniał więzi z mieszkańcami swojego rejonu, których widywał praktycznie codziennie. Nie dziwi więc, że postanowili oni pożegnać go w wyjątkowy sposób. Na skrzynki pocztowe nakleili podziękowania za pracę i życzenia pogody ducha. Zdjęcia naklejek udostępniła na swoim Facebooku Poczta Polska.

Internauci o Panu Zbigniewie: "Takich Listonoszy już coraz mniej"

Wyrazy uznania i życzenia spokojnej emerytury pojawiły się też w komentarzach pod postem. "Takich Listonoszy już coraz mniej. Szkoda. Panu życzę wszystkiego najlepszego" - pisze jedna z mieszkanek. "Brawa dla Pana Zbyszka" - dorzuca Inna. "Zbyszek jest nasz i zawsze będzie" - czytamy w następnym komentarzu.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Jak on go nie zauważył? Kierowca opla doprowadził do poważnego wypadku