Marki M1

i

Autor: Borys Kozielski flickr.com Marki M1

MARKI - punkt szczepień w galerii handlowej już czynny! Gdzie się szczepić w Markach?

2021-05-13 12:56

Otwarcie punktów szczepień możliwe jest w różnych miejscach. Niektóre lokalizacje są naprawdę zaskakujące! Mieszkańcy Marek pod Warszawą mogą przyjąć dawkę szczepionki przeciw COVID-19 w galerii handlowej. Więcej na ten temat przeczytacie w naszym artykule.

MARKI - punkt szczepień w galerii handlowej już czynny! Mieszkańcy podwarszawskiej miejscowości od środy 12 maja mogą się zapisywać na szczepienie w galerii M1. O ustanowieniu punktu szczepień w tak nietypowym miejscu zadecydował samorząd Marek. Miejsce wybrano z uwagi na wygodę mieszkańców. Centrum handlowe jest bowiem dobrze skomunikowane i łatwo dostępne zarówno mieszkańcom Marek, jak i wszystkim osobom żyjącym w aglomeracji warszawskiej. Do CH Marki z terenu warszawy można dojechać między innymi autobusami linii 190 i 112 lub tramwajem 22. Punkt szczepień w galerii M1 będzie dostawał 700 szczepionek tygodniowo.

Niebezpieczny manewr na legionowskiej drodze

Punkty szczepień w M1 w Markach - godziny otwarcia

Punkt szczepień w galerii M1 w Markach jest czynny w godzinach od 11:00 do 20:00. Należy pamiętać, że szczepienia są tam wykonywane tylko w dni bez ustawowego zakazu handlu. Oznacza to, że z punktu nie skorzystamy w większość niedziel w roku.