Marsz Niepodległości 2021

i

Autor: https://twitter.com/PawelT_PL / ESKA.pl Marsz Niepodległości 2021

Marsz Niepodległości 2021 - RĘKAW DZIECKA ZAJĄŁ SIĘ OGNIEM [WIDEO]

2021-11-11 15:08

Do niebezpiecznej sytuacji doszło na warszawskim Marszu Niepodległości. Podczas jednego z incydentów na trasie marszu, rękaw kurtki kilkunastoletniej dziewczynki zajął się ogniem. Do sieci trafiło nagranie. Znajdziecie je w tym artykule.

Rękaw kilkunastoletniej dziewczynki zajął się ogniem! Do takiej niebezpiecznej sytuacji doszło podczas Marszu Niepodległości 2021 w Warszawie. Wszystko wydarzyło się podczas jednego z incydentów na trasie. Uczestnik wydarzenia podpalił flagę Niemiec. By podsycić ogień, polał ją łatwopalnym płynem. Do sieci trafiło amatorskie nagranie wykonane przez świadka. Choć obiektyw skupiony jest przede wszystkim na mężczyźnie podpalającym flagę, kamera uchwyciła też stojącą na drugim planie dziewczynkę w niebieskiej kurtce. Najprawdopodobniej strzęp płonącego materiału spadł na jej rękaw, który błyskawicznie zajął się ogniem.

Warszawa szykuje się na Marsz Niepodległości. Gigantyczne siły

Niebezpieczna sytuacja na Marszu Niepodległości 2021 - wideo

Dziewczynce na szczęście nic się nie stało. Udało jej się szybko zgasić ogień. Sytuacja wyglądała jednak groźnie. Zobaczycie to na poniższym nagraniu. UWAGA: ze względu na wypowiadane tam zdania, nagranie przeznaczone jest tylko dla osób 18+. Podkreślamy, że nie zgadzamy się z głoszonymi przez uczestnika treściami.