Warszawa tuż przed Marszem Niepodległości 2021 - zobaczcie, co się działo na rondzie Dmowskiego [GALERIA]

2021-11-11 12:55

Warszawski Marsz Niepodległości 2021 wyznaczono na godzinę 13:00, 11. listopada. Manifestujący zebrali się na miejscu jeszcze przed rozpoczęciem całego wydarzenia. Nasi reporterzy już tam byli! Zobaczcie, co uchwyciły ich obiektywy tuż przed rozpoczęciem marszu.

Marsz Niepodległości 2021 został we wtorek, 9 listopada, ogłoszony wydarzeniem o randze państwowej. Oznaczało to, że został on formalnie zalegalizowany. Wcześniej, decyzją Sądu Okręgowego w Warszawie uznano go za nielegalny. Uczestnicy i uczestniczki marszu twierdzili jednak, że odbędzie się niezależnie od decyzji władz lokalnych czy państwowych. Marsz 11. listopada zaplanowano na godzinę 13:00. Początek trasy wiodącej ku błoniom stadionu PGE Narodowego zlokalizowano na rondzie Dmowskiego. Nasi reporterzy przyjechali tam tuż przed rozpoczęciem marszu i sfotografowali pierwszych uczestników. Zdjęcia zobaczycie w galerii, zaś naszą relację na żywo z Marszu Niepodległości 2021 znajdziecie tutaj.

Narodowcy szykują się do Marszu. Tak o poranku wyglądało rondo Waszyngtona

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!