pojemnik

i

Autor: Twitter / @SMWarszawa

Na posesji stał tajemniczy pojemnik z dziwną cieczą. Interweniowali strażnicy i strażacy

2022-09-23 14:39

22 września strażnicy miejscy musieli pojawić się na jednej z posesji na Pradze-Północ. Zostali wezwani do tajemniczego pojemnika z dziwną, oleistą cieczą, z którego wydzielał się nieprzyjemny dla mieszkańców zapach.

O poranku funkcjonariusze z Oddziału Ochrony Środowiska zostawi wezwani na ul. Grodzieńską (Praga-Północ). Na jednej z posesji stał bowiem "pojemnik wypełniony oleistą cieczą" niewiadomego pochodzenia.

Czytaj również: Gdy go znaleźli, chciał przejechać policjanta. Nocą na Targówku padły strzały

Tajemniczy pojemnik na posesji na Pradze-Północ

- Mieszkańcy z sąsiedztwa poinformowali funkcjonariuszy, że pojemnik stał w tym miejscu od ponad roku. Nie wiadomo, kto jest jego właścicielem. W celu ustalenia, co znajduje się wewnątrz pojemnika, wezwano straż pożarną. Strażacy zbadali zawartość pojemnika. Wewnątrz był olej zmieszany z wodą - poinformowali strażnicy.

Ostatecznie pojemnik został owinięty folią. Fragment posesji odgrodzono natomiast tak, aby nikt nie miał do niego dostępu.

- Strażnicy z OOŚ ustalili zarządcę terenu i zobowiązali do usunięcia pojemnika wraz zawartością. Jeszcze tego samego dnia pojemnik usunięto, a teren został uprzątnięty - podsumowano.

Wypłacał pieniądze z wyłudzonego kodu BLIK, zauważyła go policjantka

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mieszkaniec Wyszkowa zamienił dom w bimbrownię. Znaleziono tam setki litrów samogonu
  2. Czytanie na trawie w Ogrodzie BUW. Sobotnia akcja dla moli książkowych
  3. Warszawska Masa Krytyczna 23.09. Sprawdźcie trasę rowerzystów i utrudnienia na ulicach