zakupy

Nowy Carrefour w Józefowie. Tłumy na otwarciu supermarketu

2023-11-15 21:14

Od 15 listopada 2023 roku mieszkańcy podwarszawskiego Józefowa i okolic, mogą korzystać z oferty nowego supermarketu Carrefour, który powstał w Galerii Milo Park przy ul. 3 Maja 148. Sklep ma powierzchnię ok. 1000 m2 i oferuje ponad 11 tys. produktów podzielonych na specjalne strefy tematyczne. Obiekt wyposażono w szereg innowacyjnych rozwiązań. Zobaczcie w galerii, jak wyglądało środowe otwarcie.

W nowym supermarkecie Carrefour w Milo Park klienci znajdą szeroki wybór ponad 11 tys. produktów spożywczych i przemysłowych, w tym artykułów sezonowych oraz stale dostępnego w tym sklepie asortymentu strefy OUTLET. Oznacza to blisko trzy razy większy wybór niż w klasycznym dyskoncie. Oferta Carrefoura pozwoli mieszkańcom zrobić zakupy dla całej rodziny w jednym miejscu – bez konieczności odwiedzania kilku sklepów w okolicy. Co ważne, dla zmotoryzowanych klientów dostępny jest przestronny parking.

Nowy Carrefour w Józefowie

- Nowy supermarket Carrefour w Józefowie to szeroki wybór produktów, zarówno spożywczych, jak i przemysłowych. Przygotowaliśmy nasz asortyment z myślą o dużych, kompleksowych zakupach na cały tydzień, jak i o tych codziennych. Zachęcamy do kupowania i przetestowania produktów marki własnej Carrefour, które są znacznie tańsze od ich markowych odpowiedników. Zapraszamy także na nasz Targ Świeżości, gdzie codziennie dostarczamy produkty świeże oraz do spróbowania oferty Zdrowej Półki — to asortyment dla osób o specjalnych potrzebach żywieniowych, np. diabetyków czy z nietolerancją glutenu lub po prostu chcących się zdrowo odżywiać — mówi Emilia Pajewska, kierowniczka nowego supermarketu w Józefowie. Już od środy (15 listopada) mieszkańcy Józefowa i okolic będą mogli również skorzystać u nas z licznych promocji i akcji lojalnościowych, w tym rabatu -10 proc. na całe zakupy w każdy weekend – dodaje Emilia Pajewska.

Nowy sklep został podzielony na specjalne strefy tematyczne. W ramach strefy Targu Świeżości dla klientów codziennie będą dostarczane świeże ryby, sery, warzywa, owoce, a także mięso i wędliny oraz nabiał od lokalnych rzemieślników. Dzięki Zdrowej Półce w Józefowie nie zabraknie zdrowej żywności. To oferta ponad 900 produktów bio, vege, bezglutenowych, bezcukrowych oraz bez laktozy i z wysoką zawartością białka.

Na mieszkańców czekać będzie także duży wybór produktów regionalnych od lokalnych dostawców. Takim jest rodzinna Cukiernia Olsza, która będzie miała w nowym sklepie swoje stoisko z asortymentem: tradycyjnych ciast, ciastek, a nawet okolicznościowych tortów.

W nowym Carrefour znajdzie się także bardzo popularna w całej Polsce strefa OUTLET z okazjami nawet do 70 proc., która zaoferuje szeroką gamę produktów przemysłowych, artykułów wyposażenia domu oraz zabawek pogrupowanych według cen: do 5 zł, do 10 zł i do 15 zł.

Coś dla siebie znajdą też koneserzy gatunkowych alkoholi, a także opiekunowie zwierząt. Strefa Pupil to ponad 200, dostępnych w stałej ofercie produktów dla czworonogów.

W stałej ofercie nowego sklepu znajduje się także strefa Kuchni Świata, gdzie każdego miesiąca odbywają się akcje tematyczne z produktami charakterystycznymi dla kuchni różnych regionów globu, a także produkty marki własnej Carrefour wyróżniających się wysoką jakością i ceną nawet do 30% niższą od ich markowych odpowiedników.

Od pierwszego dnia działalności nowego supermarketu, odwiedzający mogą skorzystać z programów lojalnościowych sieci, które pozwalają na jeszcze tańsze zakupy. Rodziny, które posługują się Kartą Dużej Rodziny, mogą skorzystać ze stałego rabatu -10 proc. na zakupy. W każdy wtorek i czwartek ze zniżki -10 proc. mogą również skorzystać seniorzy. Z kolei użytkownicy aplikacji Mój Carrefour dostaną dostęp do codziennych zniżek na wybrane artykuły do -50 proc., zaś w weekend zapłacą 10 proc. mniej za całe zakupy

Innowacje podnoszące komfort i jakość zakupów

Za zakupy w nowym supermarkecie Carrefour w Józefowie będzie można zapłacić tradycyjnie, a także w wygodnych kasach samoobsługowych. Na szczególną uwagę zasługuje również usługa Scan & GO z aplikacją Mój Carrefour, w ramach której nie trzeba wykładać produktów przy kasie, a jedynie zeskanować kod wygenerowany na smartfonie.

Nowy sklep Carrefour w Józefowie nie zapomina o planecie i dołącza do realizowanego przez sieć w całej Polsce programu "Droga do Zero Waste". Zachęca m.in. do używania toreb i opakowań wielorazowych, do których można samodzielnie kupić warzywa czy pieczywo, a także będzie umożliwiał klientom zakupy innych produktów na wagę, np. wędlin czy serów do własnych pojemników. Sklep będzie przyjmował też butelki zwrotne bez paragonu. Ponadto, Carrefour konsekwentnie ogranicza masę tworzyw sztucznych w opakowaniach produktów marki własnej, a produkty z krótkim terminem ważności przecenia nawet o 90 proc. Carrefour w Józefowie wykorzystuje też energooszczędne oświetlenie LED, a chłodziarki są osłonięte szybami, by zmniejszyć emisję CO2 do atmosfery.

Planowane godziny otwarcia sklepu: od poniedziałku do soboty: 7:00-22.00 niedziele handlowe 9:00-20:00

Tańczące z Promocjami 06.11.2023