Tchibo

i

Autor: materiały prasowe

Z Warszawy

Nowy lokal Tchibo w Warszawie. To pierwsze takie miejsce w Polsce

2024-06-25 14:07

W Warszawie powstała pierwsza w Polsce kawiarnia Tchibo. Na miejscu można oczywiście napić się kawy i zjeść coś słodkiego, ale również odwiedzić część sklepową z akcesoriami i ekspresami oraz showroom z ofertą non-food. Gdzie dokładnie znajduje się lokal i w jakich godzinach jest otwarty?

Jak zaznaczyli przedstawiciele Tchibo, zaaranżowane nowocześnie punkty własne marki działają już w CH Marcelin w Poznaniu i toruńskiej Plazie. Nowa kawiarnia w Warszawie jest jednak pierwszym miejscem, które objęła tak ogromna rewolucja.

Nowa kawiarnia Tchibo w Warszawie

Lokal przy ul. Nowy Świat 68 przeszedł gruntowny remont. Dzięki przeprowadzonym pracom na odwiedzających czeka blisko 50 miejsc siedzących wewnątrz oraz w ogródku. Kawiarnia jest otwarta od poniedziałku do soboty, w godz. 7:00-21:00.

Co dokładnie znajduje się w nowoczesnym lokalu Tchibo? Odwiedzający mogą skorzystać z punktu testowego i samodzielnie sprawdzić ekspresy marki oraz oferowane przez nią akcesoria. Jednocześnie wszystkie kawy i pełna oferta maszyn są dostępne w strefie sklepu. W strefie non-food klienci obejrzą natomiast produkty dostępne w e-sklepie, w tym akcesoria domowe oraz odzież. Chętni mogą je zamówić na miejscu z pomocą doradców.

Najważniejsza jest oczywiście część kawiarniana z szerokim wyborem napojów klasycznych i smakowych. Przedstawiciele Tchibo przygotowali również opcje dedykowane bezpośrednio weganom i wegetarianom. Coś dla siebie znajdą również najmłodsi odwiedzający - czeka na nich babyccino. Na miejscu można także zjeść ciasta oraz słone przekąski, w tym kanapki.

Warto zaznaczyć, że na pierwszych klientów czekają specjalne promocje. Do 21 czerwca w lokalu obowiązuje zniżka -20 proc. na cały asortyment. Tchibo przygotowało również niespodzianki dla klubowiczów i posiadaczy kuponów rabatowych.

Jak dobrze znasz piosenki o Warszawie? Quiz

Pytanie 1 z 8
W której piosence Maryla Rodowicz śpiewa: "To był maj, pachniała Saska Kępa szalonym, zielonym bzem"?
Parada Syrenki przeszła ulicami Warszawy