zdjęcia

Nowy supermarket Carrefour w Ferio Wawer. Zdjęcia z otwarcia sklepu

2023-12-13 14:28

W środę 13 grudnia punktualnie o godz. 12 otwarty został nowy Carrefour w centrum handlowym przy ul. Kazimierza Szpotańskiego 4 w Warszawie. Na otwarciu pojawiły się tłumy klientów, zobaczcie zdjęcia.

W nowym supermarkecie Carrefour w Ferio Wawer klienci znajdą szeroki wybór ponad 11 tys. produktów spożywczych i przemysłowych, w tym artykułów sezonowych oraz stale dostępnego w tym sklepie asortymentu strefy OUTLET. Oznacza to prawie cztery razy większy wybór niż w klasycznym dyskoncie. Bogata oferta Carrefoura pozwoli mieszkańcom zrobić kompleksowe zakupy dla całej rodziny w jednym miejscu – bez konieczności odwiedzania kilku sklepów w okolicy - przekonują przedstawiciele sieci.

Nowy Carrefour w Ferio Wawer

- Nowy supermarket Carrefour w Ferio Wawer to szeroki wybór produktów, zarówno spożywczych, jak i przemysłowych. Przygotowaliśmy nasz asortyment z myślą o dużych, kompleksowych zakupach na cały tydzień, jak i o tych codziennych. Zachęcamy do kupowania i przetestowania produktów marki własnej Carrefour, które są znacznie tańsze od ich markowych odpowiedników. Zapraszamy także na nasz Targ Świeżości, gdzie codziennie dostarczamy produkty świeże oraz do spróbowania oferty Zdrowej Półki — to asortyment dla osób o specjalnych potrzebach żywieniowych, np. diabetyków czy z nietolerancją glutenu lub po prostu chcących się zdrowo odżywiać — mówi Agnieszka Włodarczyk, kierowniczka nowego supermarketu na warszawskim Wawrze. Już od najbliższej środy mieszkańcy Wawra będą mogli również skorzystać u nas z licznych promocji i akcji lojalnościowych, w tym rabatu -10 proc. na całe zakupy w każdy weekend i świątecznych akcji promocyjnych – dodaje Agnieszka Włodarczyk.

Nowy sklep został podzielony na specjalne strefy tematyczne. W ramach strefy Targu Świeżości dla klientów codziennie będą dostarczane świeże ryby, sery, warzywa, owoce, a także mięso i wędliny oraz nabiał od lokalnych rzemieślników. Dzięki Zdrowej Półce na warszawskim Wawrze nie zabraknie zdrowej żywności. To oferta ponad 800 produktów bio, vege, bezglutenowych, bezcukrowych oraz bez laktozy i z wysoką zawartością białka.

Na klientów czekać będzie także duży wybór produktów regionalnych od lokalnych rzemieślników, oddalonych maksymalnie 50 km od sklepu, a także ponad 2000 produktów codziennych marki własnej Carrefour, objętych gwarancją ceny i jakości. Klienci sklepu będą mogli kupić między innymi świeże pieczywo z rodzinnej i dobrze znanej Warszawiakom, piekarni Grzybki, a także wędliny od lokalnego dostawcy.

Nie zabraknie też bardzo popularnej w całej Polsce strefy OUTLET z okazjami nawet do 70 proc., oferującej produkty przemysłowe, artykuły wyposażenia domu i zabawki, a wszystko pogrupowane według kategorii cen: do 5 zł, do 10 zł, do 15 zł. W sklepie będzie dostępna także Strefa Alkoholi, z piwami kraftowymi, strefą 0% z winem i piwem bez alkoholu. Coś dla siebie znajdą też opiekunowie zwierząt. Strefa Pupil to ponad 200, dostępnych w stałej ofercie produktów dla czworonogów.

W stałej ofercie nowego sklepu znajduje się także strefa Kuchni Świata, gdzie każdego miesiąca odbywają się akcje tematyczne z produktami charakterystycznymi dla kuchni różnych regionów globu, a także produkty marki własnej Carrefour wyróżniających się wysoką jakością i ceną nawet do 30 proc. niższą od ich markowych odpowiedników.

Klienci nowego sklepu zyskali również dostęp do wygodnych, nowoczesnych rozwiązań zakupowych, między innymi takich jak kasy samoobsługowe czy do usługi Scan&Go, umożliwiającej samodzielne skanowanie zakupów i opłacanie ich bez konieczności wyjmowania produktów przy kasie. Niedługo po otwarciu dostępny będzie także system Click&Collect, pozwalający na zrobienie zakupów przez Internet z odbiorem w sklepie.

Zrównoważone zakupy w Carrefour

W trosce o środowisko w supermarkecie w Ferio Wawer zastosowanych będzie szereg rozwiązań, dzięki którym sklep będzie bardziej zrównoważonym miejscem do zakupów. W budynku wykorzystano energooszczędne oświetlenie, a zgodnie z zamysłem zero waste produkty z krótkim terminem ważności będą dostępne w okazyjnych cenach nawet 90% taniej. Klienci nowego obiektu będą mogli oddawać butelki zwrotne bez konieczności przedstawienia paragonu i potwierdzenia miejsca ich zakupu, otrzymując w zamian wypłatę w bonach, którymi można zapłacić za zakupy. Sklep będzie zachęcać do skorzystania z toreb i opakowań wielorazowych przy produktach na wagę, a także udostępni kartony do pakowania zakupów.

Od pierwszego dnia działalności supermarketu klienci będą mogli skorzystać także z programów sieci, które pozwalają na jeszcze tańsze zakupy. Rodziny posiadające Kartę Dużej Rodziny są objęte stałym rabatem -10 proc. na zakupy, zaś w każdy wtorek ze zniżki -10 proc. mogą skorzystać seniorzy. Z kolei użytkownicy aplikacji Mój Carrefour dostali dostęp

do codziennych zniżek na wybrane artykuły nawet do -50 proc., zaś w weekend zapłacą 10 proc. mniej za całe zakupy. Jak również na otwarcie zostanie przygotowany specjalny katalog z bardzo atrakcyjnymi cenami.

Carrefour w Ferio Wawer, godziny otwarcia sklepu:

  • poniedziałek — sobota 7:00-22:00
  • niedziele handlowe 9:00-20:00
Mieszkańcy toną, gdy tylko spadnie deszcz. Fuszerka w Marysinie Wawerskim