Spider-Man na Ochocie

i

Autor: Janusz Jakubowski flickr.com / pixabay.com Spider-Man na Ochocie

Ochota - straż miejska zatrzymała "początkującego Spider-Mana"

2022-02-17 15:33

Strażnicy miejscy patrolujący późną nocą okolicę ulicy Grójeckiej mieli okazję obserwować nietypowe zachowanie nastolatka. Za to, co zrobił, zasłużył sobie na miano początkującego Spider-Mana. Więcej w naszym artykule.

Początkujący Spider-Man - tak warszawska straż miejska nazwała 16-lata zatrzymanego nad ranem w czwartek, 17. lutego przy ulicy Grójeckiej na ochocie. Interwencja miała miejsce około 40. minut po północy. Wspólny patrol straży miejskiej i policji zauważył młodego mężczyznę usiłującego wspiąć się na dach wiaty przystankowej. Funkcjonariusze podjęli interwencję. Po zejściu młodzieniec został wylegitymowany. Wspinaczem okazał się 16-latek z Zielonki. Chłopak nie umiał wytłumaczyć, w jakim celu próbował wejść na dach konstrukcji.

Z respiratorem jeździł na lodowisku

Spider-Man z ośrodka wychowawczego

Po sprawdzeniu danych nastolatka w policyjnej bazie funkcjonariusze ustalili, że chłopak jest poszukiwany, ponieważ uciekł z ośrodka wychowawczego. Po przeprowadzeniu wszystkich czynności, nieletni został przekazany policjantom.

Źródło: strazmiejska.waw.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!