Paweł Rabiej

i

Autor: Marek Zieliński/SE

Paweł Rabiej zwolniony. Za co? Kto przejmie obowiązki wiceprezydenta Warszawy?

2020-11-03 19:56

Paweł Rabiej zwolniony. Informacje o dymisji wiceprezydenta Warszawy przekazał Rafał Trzaskowski. Prezydent stolicy podał powód zwolnienia wiceprezydenta odpowiedzialnego m.in. za obszar zdrowia. Kto zastąpi Pawła Rabieja?

Express Biedrzyckiej - Grzegorz Schetyna: Rząd musi podjąć twarde decyzje. Za dużo było lansu i konferencji

Paweł Rabiej zwolniony z ratusza

Dymisja w warszawskim ratuszu. Paweł Rabiej, wiceprezydent Warszawy odpowiedzialny m.in. za obszar zdrowia został zwolniony.

- W związku z tym, że wiceprezydent Paweł Rabiej odpowiedzialny za obszar zdrowia w Urzędzie m.st. Warszawy, w trudnej dla wszystkich sytuacji epidemicznej udał się na urlop bez mojej wiedzy i zgody, podjąłem decyzję o jego dymisji - poinformował Rafał Trzaskowski, prezydent Warszawy.

Paweł Rabiej zwolniony. Kto przejmie jego obowiązki?

- Obszar zdrowia, za który dotychczas odpowiadał wiceprezydent Paweł Rabiej, zgodnie z moją decyzją, przejęła wiceprezydent Renata Kaznowska - przekazał Trzaskowski.

QUIZ. Najczęstsze błędy językowe. Niby 50 proc. szansy, ale komplet tylko dla tuzów z j. polskiego

Pytanie 1 z 20
Na rozruch: włanczać to...

- Przepraszam za zaistniałą sytuację, nie miałem świadomości że mój wniosek o wolne dni na rehabilitację po przejściu COVID-19 nie został w ub. tyg. zatwierdzony. To był mój błąd w systemie wniosków. W związku z tym będę jutro w Warszawie w pracy - tłumaczył się wcześniej Rabiej na Twitterze.