Zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: fot. facebook.com/mza.warszawa

Piękne nagranie wielkiego serca z autobusów. Zobaczcie niesamowite wideo z drona!

2023-01-29 12:14

„To prawdopodobnie najpiękniejsza rzecz, jaką zobaczycie dziś w internecie… Znów zagraliśmy z WOŚP, i to w jakim stylu!” – taką informacje zamieścił MZA w mediach społecznościowych. Coś w tym jest, bo olbrzymie serce ustawione z autobusów komunikacji miejskiej jest piękne. Sprawdźcie sami nagranie z drona!

Ogromne serce z autobusów w Warszawie

Pracownicy MZA na kilka dni przed 31. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy postanowili okazać swoje wsparcie dla inicjatywy, tworząc wielkie serce z autobusów.

„Na zajezdni przy ul. Stalowej powstało ogromne, ponad 60-metrowe serce, stworzone z 34 autobusów” – wyjaśnia MZA. „Pomóżcie nam rozesłać je w świat” – apeluje spółka.

Nie jest to pierwsza taka akcja MZA. Kreatywność kierowców autobusów nie zna granic. W 2020 roku z autobusów kierowcy stworzyli gigantyczny napis „SIEMA”.

Ponadto stołeczna spółka wspiera działania WOŚP poprzez licytacje. Na aukcji WOŚP wylicytować można dzień z funkcjonariuszami Nadzoru Ruchu MZA.

31. Finał WOŚP w Warszawie

Tegoroczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 29 stycznia. W Warszawie Finał odbędzie się na pl. Bankowym. To tam powstała główna scena 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na której przez cały dzień występować będą znani i lubiani artyści, m.in. Lemon, Transgresja, Mrozu i Hańba. O godzinie 20.00 odbędzie się tradycyjne „Światełko do nieba”.

Czy Polacy wspierają WOŚP? Sonda #EwelinaPyta