Zaginiona Sofia Yanevh

i

Autor: mokotow.policja.gov.pl Zaginiona Sofia Yanevh

Pilne poszukiwania Sofii Yanevyvh. Nastolatka odprowadziła mamę na autobus i przepadła

2022-09-29 15:04

Ursynowscy policjanci poszukują zaginionej 18-letniej Sofii Yanevyvh. Dziewczyna ostatni raz widziana była w poniedziałek, 26 września, gdy odprowadzała matkę na Dworzec Zachodni. W naszym artykule znajdziecie najważniejsze informacje na temat zaginionej.

Gdzie jest Sofiia Yanevyvh? Odpowiedź na to pytanie próbują znaleźć ursynowscy policjanci. Mundurowi prowadzą poszukiwania nastolatki, która zniknęła między 26 a 28 września. W poniedziałek, około godziny 15:00 dziewczyna widziana była ostatni raz. Było to w okolicach Dworca Zachodniego, gdzie Sofiia odprowadzała swoją matkę na autobus. W środę zorientowano się, że dziewczyny nie ma w jej mieszkaniu. Policja prosi o pilny kontakt wszystkie osoby, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat jej miejsca pobytu lub widziały ją w ostatnim czasie. My również włączamy się w poszukiwania. W dalszej części artykułu znajdziecie rysopis Sofii Yanevyvh i wszelkie potrzebne dane kontaktowe do policji.

Sofiia Yanevyvh - RYSOPIS ZAGINIONEJ

  • Wiek - 18 lat
  • wzrost - 165 cm
  • Waga - około 50 kg
  • włosy - brązowe, proste, sięgające ramion
  • Znaki szczególne - tatuaż na dłoni i prawym nadgarstku oraz pieprzyk pod nosem

Na chwilę obecną nie ma informacji, w co była ubrana w dniu zaginięcia.

Kontakt w sprawie zaginionej Sofii Yanevyvh

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jej miejsca pobytu lub widziały ją w ostatnim czasie, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Warszawa Ursynów przy ul. Janowskiego 7, tel. 47 72 319 78 (czynny całą dobę), z najbliższą jednostką Policji lub za pośrednictwem numeru 112. Informacje można również przekazywać na adres mailowy: dyzurny.kp-ursynow@ksp.policja.gov.pl.

Termin zabiegu za 4 lata! Polacy NIE WYTRZYMALI! Można 4 razy UMRZEĆ | Komentery

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!