Pogoda

i

Autor: ESKA.pl Pogoda

POGODA: WARSZAWA, RADOM, PŁOCK 20.05 - jaka aura w miastach Mazowsza?

2021-05-20 5:00

Jaka będzie pogoda w Warszawie, Płocku i Radomiu w czwartek 20 maja? Czy będzie świeciło słońce? A może spadnie deszcz? Jaka będzie temperatura w stolicy i innych miastach województwa mazowieckiego? Aktualna prognoza pogody dla Warszawy, Radomia i Płocka codziennie w naszym artykule.

Prognoza pogody dla Warszawy, Płocka i Radomia na 20.05 to coś, co interesuje mieszkańców i mieszkanki tych trzech miast województwa mazowieckiego. W naszym artykule możecie sprawdzić przewidywania synoptyków na czwartek 20 maja. Jaka będzie aura w ciągu dnia? Ile stopni pokażą termometry? Jaka będzie najwyższa temperatura? Czy dziś będzie padało w stolicy i innych miastach Mazowsza? Czy będzie świeciło Słońce? A może niebo będzie spowite chmurami? Odpowiedzi na te pytania daje aktualna prognoza pogody na 20.05. Sprawdźcie, czy tego dnia pogoda w Warszawie, Radomiu i Płocku będzie zachęcała do wyjścia z domu.

Takim autem Anna Lewandowska wozi się po Warszawie

"A teraz coś z zupełnie innej beczki" - co nam dała grupa Monty Pythona? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Jak się nazywał słynny program telewizyjny, w którym członkowie grypy Monty Pythona prezentowali swoje najlepsze skecze?

Warszawa - pogoda na 20.05

Dzień - jaka będzie pogoda w Warszawie 20 maja? Prognozy przewidują burzę z piorunami nad niektórymi obszarami miasta (prawdopodobieństwo opadów to 51%, natomiast burz - 31%). Co jakiś czas słońce wyjrzy zza chmur. Będzie jednak dość chłodno. Temperatura w Warszawie sięgnie tylko 17 stopni Celsjusza. Wiatr w porywach osiągnie prędkość 26 km/h.

Noc - termometry w Warszawie pokażą nocą 7 stopni Celsjusza. Prawdopodobieństwo opadów jest niskie - 25%.

Radom - pogoda 20.05

Dzień - jaka będzie pogoda w Radomiu 20 maja? W tym mieście też można się spodziewać burz z piorunami na części obszaru (prawdopodobieństwo opadów - 51%, burz z piorunami - 31%). Przewiduje się 44% zachmurzenie, a to oznacza, że słońce będzie się pokazywało nad Radomiem. Temperatura w Radomiu wyniesie 17 stopni Celsjusza. Wiatr w porywach osiągnie prędkość 24 km/h.

Noc - termometry w Radomiu pokażą nocą 6 stopni Celsjusza. Prawdopodobieństwo opadów to 17%.

Płock - pogoda 20.05

Dzień - jaka będzie pogoda w Płocku 20 maja? Burze z piorunami nad miastem mogą wystąpić tak samo, jak w przypadku Warszawy i Radomia (Prawdopodobieństwo opadów w Płocku to 51%, natomiast burz z piorunami - 31%). W Płocku także będzie pokazywało się słońce. Prognozy mówią bowiem o 44% zachmurzeniu. Temperatura w Płocku wyniesie 17 stopni Celsjusza. Wiatr w porywach osiągnie prędkość 20 km/h.

Noc - termometry w Płocku pokażą nocą 5 stopni Celsjusza. Prawdopodobieństwo opadów to 25%.

Źródło: www.accuweather.com